סמ”ר יובל טורץ מקיבוץ יגור קיבל תעודות הצטיינות מאלוף פיקוד הדרום הרצי הלוי

לאחרונה התקיים טקס מצטייני מפקד פיקוד הדרום, אלוף הרצי הלוי, בו קיבלו תעודות הצטיינות חיילים אשר ראויים להוקרה על שירותם הצבאי. בין המצטיינים, נבחר גם סמ”ר יובל טורץ מקיבוץ יגור.

סמ”ר יובל טורץ, בן 20, משרת כפרמדיק בחטיבת יואב שהיא חטיבה מרחבית תחת פיקודה של עוצבת אדום בפיקוד הדרום. עוצבת אדום אחראית על מרחב הגבול בסמוך לעיר אילת, מועצה אזורית חבל אילות וגזרת הערבה.

יובל התגייס ביולי 2016 לקורס פרמדיקים. בראיון לחי פה הוא מספר:

“מאוד רציתי להיות פרמדיק, הקורס היה עבורי חוויה מטורפת, זה תפקיד שאני מרגיש שאני יכול לתרום בו מאוד ולעזור, הפרמדיקים הם משפחה גדולה ותמיד אפשר למצוא מכנה משותף”.

 

אחרי שסיים את הקורס התחיל יובל כפרמדיק בחיל המודיעין ולאחר כמה חודשים הצטרף לחטיבת יואב:

“אני מאוד מרוצה מהתפקיד שלי, יש לי המון עבודה של הדרכה, אימון, כל יום אני מרגיש שאני לומד משהו חדש ומעבר לזה אני מרגיש שסומכים עליי, בזמן אירוע, מורכב ככל שיהיה כולם סומכים עליי שאעשה את עבודתי בצורה הטובה ביותר והאחריות היא בעצם עליי וזה משתלם, זה פשוט אתה מול הפצוע ואתה מציל חיים, זה שווה את כל המאמצים ואת העבודה הקשה”, מספר יובל.

 

בקיבוץ למד יובל בתיכון כרמל זבולון וכתחביב הוא מאוד אוהב לנגן על סקסופון ולבשל, עוד על קיבוץ יגור הוא מספר:

“אני גר בקיבוץ מגיל שנתיים, לגור בקיבוץ זו חוויה מדהימה, המקום הכי טוב שאפשר לגדול בו, אני חושב שהחממה והתמיכה של המקום לתת לכל אחד לעסוק במה שהוא אוהב מראה על היופי שלו״.

 

על השקעתו הרבה בעבודתו ובזכות תפקודו יוצא הדופן קיבל יובל את הצטיינות מפקד פיקוד הדרום:

“ממש הופתעתי לקבל את ההצטיינות, זה כיף לקבל הערכה על העבודה וההשקעה שלך, אני מרגיש שאני גורם לדברים לקרות בגלל שאני מאמין במה שאני עושה”, מספר יובל ומוסיף: “אני חושב שהטיפ לשירות משמעותי וחוויתי הוא לקחת הכל בפרופורציות ובכיף ולהבין את גודל האחריות, אפשר להתגבר על כל קושי בעזרת תמיכה של החברים שלך לשירות, התחושה של המסוגלות והאחריות שווה את הכל”.

סמ"ר יובל טורץ (צילום: דובר צה"ל)
סמ”ר יובל טורץ (צילום: דובר צה”ל)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.