תעלומה: לאן נעלמו מעל 20 חתולים ברחוב ציגל 22 בקריית מוצקין ולמה נבלות חתולים פזורים בשטח?

תאטרון חיפה – רחב

לחי פה נודע כי באזור קריית מוצקין ברחוב ציגל 22 הורעלו מעל 20 חתולים. התמונה שנתגלתה לעיני מאכילות החתולים באזור היתה מזעזעת.

יבגניה, סיפרה בשיחה לחי פה: “שתי חברותיי, אשר מאכילות חתולים בפינה מבודדת ברחוב ציגל 22 נדהמו לגלות כ- 30 החתולים אותם הן מאכילות נעלמו ובחיפוש נמצאו כ- 20 מהם מורעלים. כך לפי הסימנים שהם מראים”.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

יבגניה פנתה למשטרת ישראל והגישה תלונה על האירוע המחריד.

מעיריית קרית מוצקין:

“הסמכות בנושא הוא הוטרינר העירוני. אנו העברנו את הנושא לטיפולו מייד עם היוודע העניין”.

מהויטרנר העירוני דוד דדיה נמסר לחי פה בתגובה:

“שמעתי על המקרה. מה שנכון הוא שארבעה חתולים שלא הרגישו טוב בשטח בו נטען כי החתולים הורעלו, פעילה לקחה אותם לד”ר רודריג, אחד מהם חתול מבוגר שסבל מצהבת קשה והרופא נאלץ להרדים אותו כדי שלא יסבול ושלחנו את גופתו לנתיחה ועדיין אין תוצאה. ושלושה גורים שהראו סימנים של וירוס שיכול לקרות לכל גור ברחוב. יום למחרת פעילה נוספת הביאה שני חתולים נוספים לד”ר לביא, אחד מהם במצב אנמי קשה ונפטר במרפאה ואחד נוסף הראה סימני דימום שזה יכול להיות סימנים של רעל עכברים . אני בעצמי היתי ליד ההוסטל ברחוב ציגל ומצאתי גופה בין השיחים ואת הגופה כולל הגופה שאצל ד”ר רודריג, שלחנו לנתיחה ומחכים לתוצאה. אני עדיין לא יכול להגיד אם מדובר בהרעלה או לא. יש לציין כי גם אם נמצא שמדובר אכן בהרעלה אם אין מצלמות ולא יהיה קצה של חוט המשטרה לא תוכל לעשות עם זה כלום. אבל אני מקווה שנמצא קצה של חוט”.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה בתגובה:

“מדובר בארבע פעילות שהגישו ככל הנראה תלונות שווא, כי הפעילות דיווחו על הרעלת 20 חתולים אבל בשטח לא נמצאו נבלות. בנוסף בבדיקה מול הויטרנר העירוני לא צוין כי אכן מדובר בהרעלה”.

צילום: יבגניה
צילום: יבגניה
צילום: יבגניה

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
תגובות
בטעינה...
תאטרון חיפה – רחב
ספורטן – כללי – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB