אישום: באמצע מסעדה בקריית ים נורה מאור בן חיים 7 יריות מטווח של כ 2 מ’

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה היום (ו’)  לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מאור כהנא אואנונו (קפקא) בן 23 ואריאל  ורדיניאן בן 28 תושבי קריית ביאליק בגין רצח מאור בן חיים בחודש שעבר בקרית ים.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו”ד שלי זאב- ברזילי עולה, כי בתחילת חודש שעבר, קשרו הנאשמים קשר לרצוח את מאור בן חיים ולשם כך הצטיידו באקדח. ביום  1.8.18, בסמוך לשעה 19:10, הגיעו הנאשמים  לכביש הסמוך למסעדת “חוף ימית” בקרית ים, שם ישב המנוח עם שני חבריו, על אופנוע, עם קסדות על ראשיהם, כאריאל  נוהג ומאור  יושב מאחור מצוייד באקדח, טעון בכדורים.

אריאל  עצר את האופנוע  ומאור  ירד ממנו וחצה את החניון הצמוד למסעדה, והתקדם לעבר המסעדה, כשקסדה על ראשו וכשהוא מצוייד באקדח הטעון, מוסתר מתחת לבגדיו. המנוח וחבריו, אשר הבחינו בדמות מתקרבת לעברם עם קסדה על הראש, נעמדו. מאור  התקרב לעבר המסעדה, ועם התקרבו לאזור השולחנות שבמסעדה, שלף את האקדח ופתח בריצה לכיוון השולחן לידו עמדו המנוח וחבריו. מאור  רדף אחרי המנוח, כשהאקדח השלוף בידו. במהלך ניסיונו לברוח מהנאשם, מעד המנוח ונפל ליד אחד משולחנות המסעדה. בעודו עומד במרחק קצר של כ-2 מ’ מהמנוח, ירה מאור  לעבר המנוח לפחות שבע יריות, בכוונה לגרום למותו, כל זאת בהמשך להחלטתם של הנאשמים  להמית את המנוח ולאחר שהחליטו לעשות כן, זאת בצוותא חדא עם אריאל

חמישה קליעים מתוך 7 הכדורים פגעו במנוח בראש, בשכם שמאל, במותן ימין, בירך שמאל ובעכוז משמאל, וגרמו למותו. מיד לאחר הירי, נמלט מאור בריצה לכיוון הכביש, שם המתין לו כל אותה העת אריאל  כשהוא על האופנוע המונע ,השניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

הנאשמים  נסעו לשמורת נחל נעמן, שם החנו את האופנוע בסמוך לסבך שיחים והסתתרו במקום. בסמוך לשעה 1:30 נעצרו הנאשמים  במקום המסתור, זאת לאחר שהספיקו להעלים את האקדח ואת החולצה שלבש מאור  בזמן הירי, ולאחר שהספיקו לשרוף חלקית, במקום המסתור, בכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי.

 הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. Юאירנה אמר/ה

    מאור קפקא חייב להיות בבית סוהר עד סוף חיים שלו,כי הוא הרס את החיים של בני

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.