אפרים מלר ז”ל | חבר הנהלת מועדון הכדורגל “מכבי חיפה” אפרים מלר הלך לעולמו

צילום: ג'ו הירש האתר הרשמי מכבי חיפה.

מועדון הכדורגל “מכבי חיפה” מרכין היום את ראשו עם לכתו של מי שהיה שנים רבות חבר הנהלת המועדון אפרים מלר. מלר היה שנים רבות מעמודי התווך של מחלקות הנוער במועדון הירוק, נפטר היום (שני,3.9) לאחר התמודדות במחלה קשה, בן 89 בפטירתו. שנים רבות היה אפרים מלר בנוסף לפעילותו העניפה במועדון החיפאי היה פעיל גם ב”וועדת הנוער” של ההתאחדות לכדורגל בישראל והיה מיוזמי הנושא לעבור משיטת מחוזות להקמת “ליגת על לנוער” בכדורגל הפעילה ככך כיום בהתאחדות לכדורגל בישראל.

אפרים מלר “בילה” שנים רבות ביציע הכבוד במגרשי “קצף”, בכניסה הדרומית לחיפה והיה מאוהדיה המושבעים של קבוצת הנוער של המועדון. כשהוא יושב ביציע במשחקי הנוער עקב מקרוב אחר רבים מהכישרונות של מכבי חיפה כששיחקו בנוער עד שעלו עם השנים גם לקבוצת הבוגרים של המועדון.

עם לכתו של מלר, אמר הערב אריה ברזילי מי שמנהל את האגודה של “וותיקי מכבי חיפה” בשנים האחרונות לכתב הספורט של האתר “חי פה”: “שנים רבות הכרתי את האיש היקר הזה, אפרים היה תמיד מחייך לכל אוהד ואוהד והיה שואל לשלום כל הסובבים אותו, איש נעים הליכות, הכרתי שנים רבות אלפי אוהדים של הקבוצה, תמיד היה הוא זה שטיפח את מחלקות הנוער במועדון, היה מכביסט אמיתי בליבו, היה אוהב את הבריות וכולם אהבו אותו, זאת היא אבידה גדולה וקשה למועדון הכדורגל של מכבי חיפה, אחד שאהב את מחלקת הנוער של המועדון בכל מאודו, לא זכור לי משחקים שפיספס ביציעים במגרש ב”קצף”, יהי זיכרו ברוך !”.

הלוויתו של אפרים מלר תתקיים מחר, יום שלישי כ”ד באלול תשע”ח, בתאריך: 04/09/18 בשעה 16:45 אחר הצהריים בבית העלמין הישן בחוף הכרמל, הכניסה מהשער הראשי. המשפחה תשב שבעה בבית המנוח ברחוב דרך הים 75 א’ בחיפה.

צילום: ג’ו הירש האתר הרשמי מכבי חיפה.

 

צילום: ג’ו הירש האתר הרשמי מכבי חיפה. 

 

הגיבו כאן לכתבה