נשק קטלני: קלאצ’ניקוב נתפס במסיבה בחיפה לאחר שבוצע בו ירי | משטרת ישראל

הערב, מוצ”ש, 25/8/2018, במהלך מסיבת אירוסין בחיפה, עצרה המשטרה 3 חשודים בהחזקת אמל”ח ותפסה את כלי הנשק מסוג קלאצ’ניקוב, לאחר שבוצע בו ירי. קלאצ’ניקוב הוא נשק אוטומטי רב-עוצמה, מתוצרת רוסיה, אשר יורה קליעים בעלי קוטר גדול (7.62 מ”מ). אחזקתו באופן בלתי חוקי מהווה סיכון של ממש לביטחון הציבור.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה: במסגרת פעילות ממוקדת וסמויה של משטרת ישראל נגד עבירות חמורות בתחום החזקת נשק לא חוקי וכנגד תופעה פסולה ומסוכנת של ירי במהלך חתונות במגזר, על מנת לשמור על שלום הציבור ובטחונו וכדי למצות את הדין עם פורעי החוק, תפסה הערב המשטרה נשק מסוג קלאצ’ניקוב שנעשה בו שימוש עפ”י החשד במהלך “מסיבת אירוסין” בשכונת הדר בחיפה ועצרה לחקירה שני תושב העיר וחשוד נוסף מאום אל פחם, בחשד להחזקת אמל”ח וירי.

כאמור, בלשי המשטרה יחד עם כוחות יס”מ נכנסו הערב במהלך אירוע אירוסין בשכונת הדר בחיפה וביצעו חיפוש ומעצר באופן נחוש, לאחר שנשמעו קולות ירי מנשק במתחם האירוע ברחוב נפתלי אימבר.

במקום אותרו ממצאים, נתפס נשק מסוג קלאצניקוב ובהמשך נעצרו לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה, שני תושב העיר וחשוד נוסף מאום אל פחם בחשד להחזקת אמל”ח ושימוש בו .

המשטרה רואה בחומרה כל החזקה ושימוש לא חוקי באמל”ח המסכן את הציבור ופועלת בנחישות כנגד אותם פורעי חוק בריונים העושים שימוש פסול ופוחז בהם וכאמור תמשיך ותחקור את האירוע עד מיצוי הדין במלוא החומרה.

החקירה נמשכת וככל שיידרש חקירתית ייבחן המשך מעצרם של החשודים, כאשר כלי הנשק יועבר לבדיקת מעבדות הזיהוי הפלילי.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. חמודי אמר/ה

    חח בדיחה שיחררו את העצור אחרי שעה וחצי בגלל שהוא משת״פ

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חדשות חיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו