גבר נהרג ואשה נפצעה בשריפה ברחוב רזיאל בן צבי בטירת הכרמל – חשד להצתה והתאבדות

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה: המשטרה חוקרת חשד להצתה והתאבדות בטירת הכרמל. לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 100 על אירוע שריפה ברחוב בן צבי בטירת כרמל. מתחקור ראשוני של משטרת ישראל בזירה, עולה כי עפ"י החשד תושב המקום כבן 70 הצית את דירת שכניו בשעה שנכחו במקום ולאחר מכן ככה"נ התבצר בדירתו ושם קץ לחייו. גורמי רפואה שהגיעו למקום קבעו את מותו של הגבר בן ה 70 ופינו את השכנה בת ה- 64 אל המרכז הרפואי רמב"ם כשהיא פצועה באורח בינוני. כוחות משטרה בזירה ממשיכים בחקירת נסיבות האירוע.

מאיחוד הצלה – מחוז צפון, נמסר לחי פה: מושיקו מושקוביץ חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם צוות ניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה ביצענו החייאה על גבר במצב אנוש שחולץ ע"י כיבוי לאחר שריפה בדירה. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה רופא מתנדב באיחוד הצלה קבע את מותו. כמו כן חובשים באיחוד הצלה כרמל העניקו סיוע לנפגעת במצב בינוני כתוצאה משאיפת עשן".

ממד"א נמסר לחי פה: בשעה 08:18 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על שריפה בדירה ברחוב בן צבי בטירת הכרמל. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר שנמצא ללא סימני חיים ומעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם אישה כבת 60 במצב בינוני, בהכרה, עם כוויות בדרגה ב' בפלג גופה העליון.

מלוחמי האש נמסר לחי פה: 3 צוותי לוחמי אש בראשות מפקד המשמרת רשף אהוד בן עזרא פועלים בשריפה אשר פרצה בדירת מגורים ברחוב רזיאל בטירת כרמל.
מהדירה הממוקמת בקומה השניה והעליונה במבנה פונו שני פצועים.

מרמב"ם נמסר לח פה: לרמב"ם הגיע פצועה מהשריפה. אשה בשנות ה-60 לחייה, מטופלת כעת בחדר הלם עם כוויות בפלג גופה העליון. מצבה מוגדר קשה והיא מונשמת. כרגע אין בני משפחה בבית החולים.

לא ניתן להגיב