‘כולנו בחיפה’ – פתיחת הקמפיין של אלעד אטיאס המתמודד למועצת העיר חיפה

צוערים לשלטון המקומי – רחב

קהל רב הגיע השבוע (שלישי, 14.8.2018) למפגש חברים ראשון ולכנס תחילת הקמפיין של אלעד אטיאס, המתמודד למועצת העיר חיפה, בראש סיעת “כולנו בחיפה”, שהיא למעשה סיעה חיפאית בתמיכת מפלגת “כולנו”, הארצית, בראשות משה כחלון.  הכנס התקיים בביתם הפרטי של משפחת צ’רבינסקי ברחוב לאה שבשכונת כרמליה, שתרמה את ביתה למען אירוח האירוע.

אלעד אטיאס, יליד העיר ותושב העיר חיפה, הוא רק בן 34 והוא פעיל חברתי כבר מספר רב של שנים ומוכר בקרב קבוצות שונות בעיר חיפה. לפני כחצי שנה, אטיאס הכריז על התמודדותו למועצת העיר חיפה ברשימה עצמאית משלו, אך בחודש האחרון רבים דיברו בחיפה על התמודדותו למועצת העיר מטעם מפלגת “כולנו”. לאירוע של אטיאס ושותפו לדרך, חברו הטוב רונן ווקסבאום, הגיעו לתמוך גם שר האוצר ומנהיגה של מפלגת “כולנו”, משה כחלון, ואליו הצטרף שר הכלכלה והתעשיה אלי כהן. עוד נטלו חלק באירוע גם חבר הכנסת רועי פולקמן ומנכ”ל “כולנו” יואב רפאל.

אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
סיעת “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.

 

עם פתיחתו של הכנס אמר שר האוצר משה כחלון לכתב החדשות של “חי פה”:

“העיר חיפה צריכה עזרה בהצמחת מנהיגים חיפאים מהשטח ואנחנו כאן על מנת להצמיח מנהיג חדש – והוא כאן עמנו הערב, זהו אלעד אטיאס”. אנו תומכים ביונה יהב לראשות העיר חיפה ואילו כולנו ב”כולנו” אנוכי וחבריי השרים וחברי הכנסת נתמוך ונעניק את מירב הסיוע והעזרה שלנו לאלעד אטיאס שרץ למועצת העיר.

אנו עומדים מאחוריו של אלעד אטיאס. אנו נקדם אותו, נעזור לו בכל שנידרש וזאת על מנת לקדם את העיר חיפה בתכניות בנושאי חינוך, צעירי העיר, הזוגות הצעירים ועוד. הערב, כאן, משכונת כרמליה שבחיפה יוצאת הבשורה הגדולה”,

אני ממליץ לאטיאס להעמיד ברשימתו גם מועמדת צעירה למועצת העיר כמספר 2 שלו.

חשוב מאוד שדלתות הממשלה יהיו פתוחות גם בפני נציג מועצת העיר מטעם “כולנו”, אלעד אטיאס, העיר חיפה צריכה סיוע ועזרה ואנשים כמו אלעד יכולים לעשות את זה ובגדול ואנו סומכים עליו. הולך להיות חבר מועצת עיר עם רשימה ולה מספר חברי מועצה שייתנו דחיפה לעיר הזאת בתחום החינוך, הצעירים והזוגות צעירים וכמובן נושא איכות הסביבה הקרוב לליבו של אטיאס ואנחנו ניתן מענה ונסייע כמה שרק נוכל.

עוד אמר השר כחלון:

“אם היום מוציאים את כל החיפאים מתל אביב, האיי.קיו שם בתל אביב יורד” והקהל שנכח באירוע צחק בפה מלא.

משה כחלון, אלעד אטיאס ואלי כהן (צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס)

דוברים נוספים, שנאמו באירוע, וביניהם הרב פרץ, שהגיע מנווה שאנן, שיבחו את אטיאס וסיפרו רבות אודות מעשיו הטובים והרבים לטובת הקהילה והזולת ובתחומים שונים ומגוונים. האורחים שהגיעו ונטלו חלק באירוע, האזינו בקשב רב לדברי הנואמים.

 

צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.
צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.

בתום דברי שר האוצר, עלה לברך ושיבח את אלעד אטיאס גם שר הכלכלה והתעשיה אלי כהן.

צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.

בתום נאומי השרים, נשא דברים אלעד אטיאס, שלא הסתיר כלל את התרגשותו האדירה מאירוע זה ואמר בנאומו:

“תחילה ברצוני להודות מקרב לב לכל חבריי ושותפי לדרך ולכל האורחים שהגיעו הערב לכאן לחלוק ביחד איתי את האירוע החשוב הזה בחיי. רובכם חבריי הרבים, כבר למעשה יודע שאני איש של עשייה בשטח, ואינני איש של דיבורים ונאומים, העשייה היא חיינו והדיבורים לא בשבילנו”.

“חבריי ואני פועלים במקומות הכי נמוכים בעיר, תרתי משמע, בהם מתגוררות אוכלוסיות חלשות, תושבים במעמד סוציו-אקונומי קשה,  אזרחים הזקוקים לסיוע לעיתים הכי בסיסי שיש.

אנחנו שם בשבילם, אוזן קשבת, עזרה וטיפול בכל הדרוש ומעבר לכך. החיילים הבודדים זוכים אצלנו לתשומת לב מיוחדת וגדולה, יש להם פינה חמה בלב ולא רק בלב, אנחנו לצידם בכל יום”.

את הערב סיכם אלעד בהבטחה “יש לנו עוד הרבה עבודה בעיר למען התושבים ונמשיך לעשות אותה על הצד הטוב ביותר”. והודה לאשתו שמרית שנותנת לו את הכוחות בתקופה העמוסה והחשובה בחייו.

צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.
צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.

נוסיף ונציין כי את הערב הנחה בחן רב ובטוב טעם חברו ושותפו של אלעד לדרך רונן ווקסבאום, הערב הסתיים בשירת התקווה ובתקווה אדירה וחזקה בלב כל הנוכחים שהנה מגיע לחיפה מנהיג חדש וצעיר בדמותו של אלעד אטיאס.

צילומים: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.

צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.
צילום: “כולנו בחיפה” בראשות אלעד אטיאס.

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
תגובות
בטעינה...
תאטרון חיפה – רחב
תאטרון חיפה – רחב
עיריית חיפה – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הסטודיו – אירועי החודש
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB