הכירו את ד”ר ליעד ורדי – מנהלת המרפאה המוערכת של כללית בקרית שמואל

ד"ר ליע ורדי (צילום - דוברות כללית)

ד”ר ליעד ורדי, בת 44, נשואה ואם ל-5, מתגוררת בחנתון שבעמק יזרעאל ומנהלת מזה מספר שנים את מרפאת הדגל של כללית בקרית שמואל.

ד”ר ורדי, היא בוגרת הפקולטה לרפואה של הטכניון, מומחית ברפואת משפחה, מטעם המחלקה לרפואת משפחה בחיפה וכיום הינה חלק מהצוות ההוראה המוביל של המחלקה ומשמשת כרכזת סטג’רים, מדריכת מתמחים לרפואת המשפחה ומדריכת סטודנטים בפקולטה לרפואה בטכניון. בנוסף, היא מלמדת במסגרת קורס ההתמחות קורסים בנושאי משפחה וארגון פרקטיקה.

במרפאת כללית בקרית שמואל, שבניהולה ניתן כיום שירות ל-4400 מטופלים, על ידי צוות רופאים מומחים הכולל שני רופאי משפחה ומתמחה ברפואת משפחה, רופא ילדים, שתי רופאות נשים, המבצעות גם מעקב הריון. מנהלת סיעוד הינה שלומית שוורץ ושירותי המשרד ניתנים בהובלתה של המנהלת האדמיניסטרטיבית מלי ראובן. במרפאה פועל גם בית מרקחת בניהולה של סופיה קוסטס, בו ניתן גם שירות ייעוץ רוקחי וכן יש דיאטנית קלינית.

המרפאה בניהולה של ד”ר ורדי פעילה מאד בקידום אורח חיים בריא ונערכות בה מגוון סדנאות קידום בריאות בנושאים כמו: סוכרת, הפסקת עישון וקבוצת הליכה.

מה שלא פחות חשוב הוא  שעשרות המטופלים שמבקשים להצטרף למרפאת כללית בקרית, מצטרפים למרפאה בגלל ששמעו על  מנהלת המרפאה המופלאה והמוערכת וצוותה.

הגיבו כאן לכתבה