ילד כבן שמונה שרכב על אופניים ברחוב חניתה בחיפה נפגע מרכב – מצבו בינוני | איחוד הצלה

ילד כבן שמונה שרכב על אופניים ברחוב חניתה בחיפה נפגע מרכב (צילום - איחוד הצלה)

תאונה קשה אירעה היום, ו’, 13/7/2018, ברחוב חניתה, פינת טרומפלדור בחיפה. ילד שרכב על אופניו נפגע באורח בינוני מרכב חולף. הוא נחבל בראשו ומפונה בדקות אלה לבית חולים בחיפה.

המפגש המסוכן בין רוכבי אופניים לכלי רכב: אנו בחי פה מרכזים עבורכם את כל תאונות האופניים בדף מיוחד, לצורך יצירת מודעות לנושא שבילי אופניים. אתם יכולים לראות כתבות קשורות בתחתית דף זה. אנו מקווים כי בעיריית חיפה יצטרפו למגמה העולמית של שבילי אופניים ברחבי העיר, למען ביטחון ילדינו וגם למען העידוד של תחבורה נקייה ובריאה ברחבי העיר.

ילד כבן שמונה שרכב על אופניים ברחוב חניתה בחיפה נפגע מרכב – 13/7/2018 (צילום – עמרי שפר)

 

 

עמרי שפר – פעיל בנושא קידום המודעות לשבילי אופניים בחיפה

עמרי שפר, הפעיל בנושא קידום שבילי אופניים בחיפה, מסר לחי פה: “שוב מקרה מצער מאוד של ילד שנפגע בדרכים בחיפה. וזאת כאשר רק לאחרונה פורסם שחיפה מובילה במדינה בסכנה לילדים בדרכים. זאת לא טעות, זו מדיניות.
מבלי להיכנס לפרטי המקרה אשר נמצאים בבדיקה, דרושים שבילי אופניים ברחובות העיר כדי להבטיח את הבטיחות של הילדים והרוכבים בכלל. וזאת, לצד שיפורים נוספים בבטיחות, במיוחד בצמתים. תוכנית אב לאופניים בחיפה הוכנה ע”י מומחים עבור העירייה כבר ב-2008 אך לא בוצעה כלל. כל יום שנמתין הוא יום שעוד נצטער עליו.”

 

 

ממוקד איחוד הצלה נמסר לחי פה: למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבל דיווח על תאונה עם מעורבות אופניים ורכב פרטי ברחוב חניתה פינת טרומפלדור בחיפה.

ילד כבן שמונה שרכב על אופניים ברחוב חניתה בחיפה נפגע מרכב (צילום – איחוד הצלה)

שלוימי פדר חובש באיחוד הצלה סיפר לחי פה: “הייתי בסמיכות למקום ונמסר ממוקד 1221 של איחוד הצלה על תאונה קשה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים. יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לילד כבן שמונה שרכב על האופניים ונפצע באורח קשה. הילד פונה לאחר מכן להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית”.

ילד כבן שמונה שרכב על אופניים ברחוב חניתה בחיפה 13/7/2018 (צילום – אורי סיוני)

 

ממד”א נמסר לחי פה: בשעה 15:50 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א מוקד כרמל על רוכב אופניים שנפגע מרכב בשדרות טרומפלדור בחיפה . חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם ילד כבן 10 במצב בינוני, יציב בהכרה, עם חבלת ראש.

 

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.