טיפולי בטווינא הפחיתו כאב ושפרו משמעותית את תנועת הצוואר והראש במטופלת בת 62 שסבלה מתפיסות ומתח באזור שרירי השכמות והצוואר

טיפולי טווינא סייעו להחזרת תנועה בשרירי השכמות והצוואר

מטופלת כבת 62 שסבלה מתפיסות ומתח באזור שרירי השכמות והצוואר, הגיעה לסדרת טיפולי טווינא וכוסות רוח אצל המטפלת שרון בן עמי. בסיומה של סדרת הטיפולים (הסידרה כללה כ 5 טיפולים) דיווחה המטופלת על הפחתת כאבים ושיפור משמעותי בתנועת הצוואר והראש.

לאחר מספר חודשים בהם סבלה המטופלת מכאב וקושי בתנועה באזורי השכמות והצוואר, הגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה באודיטוריום חיפה לצורך קבלת סדרת טיפולים בטווינא במטרה להחזיר את השרירים באזורים אלו לתנועה ובכך, גם להפחית את הכאבים שהוקרנו לראשה. כאמור, בתום מספר טיפולים דיווחה המטופלת על שיפור משמעותי במצבה והחזרת האזורים התפוסים לתנועה.

מטפלת בטווינא במרפאת כללית רפואה משלימה בכיכר האודיטוריום חיפה, שרון בן עמי, שהעבירה את סדרת הטיפולים סיפרה:

“המטופלת הגיעה אליי כשהיא מתקשה לבצע פעולות בסיסיות כגון: נהיגה וקימה משכיבה, מה שהפריע לה לשגרת החיים באופן משמעותי. במהלך הטיפול עבדנו על לחיצות נקודות דיקור מקומיות ומערכתיות שיכולות להשפיע על הנעת הדם ובאמצעות זאת לטפל באופן מקומי בשכמות או בצוואר. בנוסף לטיפול בטווינא, בוצע גם טיפול בכוסות רוח. שיטת טיפול אשר מרווחת את הרקמות ויוצרת הנעת דם ונוזלים חזקה למקום אזר מסייעת לשחרור השריר התפוס. כמו כן בוצעו מתיחות לאזור הצוואר. הטיפולים סייעו מאוד וכעת הפחתנו את תדירות הטיפול בכדי לשמור עליו לצורך תחזוקה בלבד”.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע”י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.