טיפול פלדנקרייז סייע בהחלמה בשבר בכתף

עמית ביטון
עתידים – עמותה – רחב

מטופלת בת 70 אשר עברה שבר בכתף הגיעה לטיפול פלדנקרייז אישי במרפאת כללית רפואה משלימה אודיטוריום ובתום סדרה בת עשרה מפגשים בלבד אצל המטפל ומנחה סדנאות פלדנקרייז עמית ביטון, דיווחה כי הטיפול השכיח כמעט לחלוטין את הכאבים מהם סבלה כתוצאה מהתאחות השבר.

עשרה מפגשים בלבד הספיקו על מנת לרשום שיפור משמעותי במצבה של המטופלת שהגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה אודיטוריום כשהיא סובלת מכאבים שנבעו מהתאחות שבר בכתף שמאל. מלבד הכאבים לאחר התאחות השבר, סבלה המטופלת גם מהגבלה בתנועה ופגיעה בתנועות החוליות העליונות של החזה בעקבות פלג גוף עליון כפוף.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
עמית ביטון

במסגרת סדרת טיפולי הפלדנקרייז שהעביר מטפל ומנחה סדנאות פלדנקרייז עמית ביטון, נעשתה עבודה תחילה על שיפור התנועתיות לאורך עמוד השדרה ולאחר מכן על הכתף הבריאה שאפשרה לגוף התארגנות טובה יותר כמכלול. בסיומם של עשרה טיפולים דיווחה המטופלת על שיפור משמעותי וסיפרה כי “הטיפול השכיח כמעט לחלוטין את הבעיה ממנה סבלתי בכתף”.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע”י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 

 

 

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

מירית הנדסה – עתלית – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
עיריית חיפה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
משתלות יגור – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב