חדשות חיפה
film izle

מועמדת לניתוח קיסרי הצליחה ללדת לידה טבעית בסיוע טיפול ברפלקסולוגיה | כללית רפואה משלימה

מטופלת אשר הייתה מועמדת לניתוח קיסרי, הצליחה להגיע לתהליך לידה טבעית באמצעות טיפול ברפלקסולוגיה בכללית רפואה משלימה: המטופלת, שהייתה בשבוע ה-35 להריונה, הגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה בכיכר האודיטוריום בחיפה, כשהעובר בבטנה נמצא במצג עכוז, ובשל כך הייתה מועמדת לניתוח קיסרי, במידה שהעובר לא יתהפך.

בזכות טיפול ברפלקסולוגיה אצל המטפלת קטיה הרנס, 5 שבועות לאחר מכן, עברה תהליך לידה טבעי במלואו וילדה תינוק בריא!

כשהיא נושאת עובר בבטנה, בהריונה הראשון, הגיעה המטופלת לקבוע תור לרפלקסולוגיה, שהומלץ בפניה כתהליך שעשוי לסייע לביצוע ההיפוך לעובר. כעבור שבועיים מהטיפול הראשון שעברה, בדיקת אולטרסאונד של המטופלת ההרה הצביע על היפוך טבעי של העובר ממצג עכוז למצג ראש.

כחמישה שבועות לאחר הגעתה של המטופלת למרפאת כללית משלימה, בכיכר האודיטוריום בחיפה, וסדרת טיפולים שקיבלה מהמטפלת קטיה הרנס, היה חשש שתיאלץ לקבל זירוז כימי בשל עיכוב בלידה, אלא שגם במקרה זה הרפלקסולוגיה סייעה לה ויומיים לאחר הטיפול הרפלקסולוגי המטופלת עברה תהליך לידה טבעי וילדה תינוק בריא.

המטפלת בדיקור קטיה הרנס (צילום- עצמי)

 

אודות כללית רפואה משלימה:

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע”י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

יצירת קשר:

מרפאת כללית רפואה משלימה באודיטוריום, שד’ הנשיא 134 חיפה, טל. 04-6193333

תגובות
בטעינה...