פסטיבל סוכות משפחתי מחזיר את הקלאסיקות לבמה המרכזית בקניון שער הצפון

‘הספרים מתעוררים לחיים’

פסטיבל סוכות משפחתי מחזיר את הקלאסיקות לבמה המרכזית.

הכניסה חופשית כחלק מחגיגות יום הולדת 3 לקניון.
תאריך: 8-11/10/2017בסוכות הקרוב, הילדים וההורים מוזמנים ליהנות מפסטיבל “הספרים מתעוררים לחיים” עם הצגות תיאטרליות ומופעי ענק מושקעים של הספרים האהובים שגידלו דורות רבים של דמיון, יצירתיות ומוסר השכל חשוב.

שנת הלימודים רק החלה, וכבר הילדים יוצאים לחופשה. בין הסוכה, לאוכל ולקישוטים, קניון שער הצפון דואג שגם בחופשה הזו הם לא יישארו חסרי מעש, ומזמין את כולם ליהנות מפסטיבל סוכות מיוחד, ומשלושה ימי מופעי בידור, מחול ושירים של ספרי הילדים האהובים – והכל בחינם.

בין המופעים: “דירה להשכיר” – ספרה של לאה גולדברג, אחד הספרים האהובים על הילדים מזה שנים בעיבוד למחול ובביצוע רקדני להקת המחול הקיבוצית. “עוץ לי גוץ לי” – עיבוד מדויק ומקצועי לקלאסיקה המוכרת על בת הטוחן הנבונה והגמדון הערמומי, עם מיטב השחקנים, התלבושות והתפאורה. “אצבעונית” – מופע מחול מרהיב עם שבעה רקדנים בשיתוף להקת המחול הקיבוצית, על אצבעונית שמורחקת מביתה ויוצאת למסע בו היא לומדת על עצמה ועל כוחותיה, ומלמדת את כולנו שלחשוב על האחר הוא סוד – לעולם טוב יותר. “בגדי המלך החדשים” – עיבוד לסיפור הנפלא והחשוב על שני חייטים נוכלים ש”תופרים”למלך בגד מבד מיוחד מאוד, שרק חכמים יכולים לראות, עד שמגיע ילד קטן ומלמד את כולם לקח חשוב.

בנוסף, יוכלו מבקרי הפסטיבל ליהנות מסדנאות יצירה “אקולוגיה בגובה העיניים”
ולסיום הפסטיבל, ביוםהאחרון יגיע כוכב הילדים יניב המגניב להקפיץ את הילדים עם מופע מיוחד ברוח החג.


פסטיבל”ספרים מתעוררים לחיים”.

הכניסה חופשית כחלק מחגיגות יום הולדת 3 לקניון.
תאריך:8-11/10/2017
שעות: מופע/הצגה בוקר ב-11:00 , פעילות הסדנה מהשעה 12:00- 14:00,
הצגה /מופע אחה”צ בשעה 17:30
קניון שער הצפון, רח’ דרך חיפה 30, קריית אתא
לוח המופעים המלא יפורסם בעמוד הפייסבוק של הקניון

הגיבו כאן לכתבה