חדשות חיפה

קניון שער הצפון – דף הבית

דף הבית של קניון שער הצפון - תמונות, מפה, קוי אוטובוס, קישור לפעילויות ועוד

קניון שער הצפון – קניון המשפחות של הצפון

קניון שער הצפון הוא הקניון הראשון בארץ עם תקן לבנייה ירוקה בכלל ובעל הסמכת LEED בפרט.
לראשונה בישראל, הוסדרו 2000 חניות לאופניים ואף מקלחות לרווחת המבלים, שיגיעו לקניון בדווש או ברגל.

קניון “שער הצפון” בקריית אתא  הוקם על ידי  חברת שיכון ובינוי נדל”ן וקבוצת ברונפמן-פישר, והינו הקניון היחיד בישראל הכולל בתוכו סניף איקאה. הפרויקט  כולו מתוכנן על פי הערכים  עיצובים  וסטנדרט בנייה  בינלאומי, תוך חשיפה למרקם העירוני והשתלבות בו, כחלק מהנראות החיצונית. הרחוב מתוכנן כרחוב מסחרי המביא לידי ביטוי חוויה של טיול בנוף העירוני ומשלב בתוכו כיכרות כניסה ייחודיות המשמשות גם כמוקד לעצירה ומנוחה. קניון שער הצפון מתפרש על פני 60,000 מ”ר. כאשר על  30,000 אלף מ”ר מתפרש סניף איקאה. הקניון ממוקם על כביש 22 עוקף קריות . מיקום אסטרטגי זה מאפשר לו להיות קניון על-אזורי ולשרת למעלה מ-1.2 מיליון תושבי אזור הצפון. בין הרשתות הפועלות בקניון מנגו בקונספט החדש הכולל מנגו קידס , אלדו, צ’ארלס אנד קית מותג הנעליים מסינגפור, טוונטי פור סבן,  קסטרו, רנואר, אמריקן איגל,  אדידס, ניו באלנס חנות קונספט יחודית, גולף, גולברי, קרייזי ליין, מאניה ג’ינס, קפה לנדוור, בליקר בייקרי, רולדין, קפה נאמן, קפה גרג, צילדרנס פלייס, פוקסתמנון חנות קונספט הגדולה בצפון, מגנוליה ועוד הוניגמן,  אלדו, וכן חנויות בטעם מקומי כגון סודות מתוקים של קרין גורן, המעצבת גליתא חנות הדגל, מסעדת הבשרים המובילה בצפון סינטה בר ועוד..

 

חוויה של טיול

הקניון מתוכנן כרחוב מסחרי ויוצר חוויה של טיול בנוף עירוני. התכנון שילב בתוכו כיכרות כניסה המשמשות גם כמקומות עצירה ומנוחה. בנוסף, משולבות גם רחבות עבור בתי הקפה ופעילויות מתחלפות.

המבנה מחולק לחללים קטנים יותר וחזית הפרויקט כולו, הנפרש לאורך של 360 מ’, מחולקת על ידי שני חללי כניסה שקופים, המווסתים את תנועת הלקוחות בין מוקדי המבנה, תוך חיבור ויזואלי עם הנעשה בחוץ.

שעות פתיחת קניון שער הצפון

ראשון – חמישי 22:00- 10:00
שישי 14:30 – 9:30
מוצ”ש – חצי שעה לאחר צאת השבת ועד 23:00

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שד’ חיפה 30, קריית אתא
קישור ל-WAZE…
טלפון : 04-7707416
פקס: 04-7707423

קניון_שער_הצפון_-_מפה.JPG
קניון שער הצפון – מפה

קווים מחיפה לקניון שער הצפון

קווים: 21 22 23 24 25 26 136

קניון שער הצפון

תגובות
בטעינה...