חדשות חיפה

פרופ’ מנחם ביגר נבחר לנשיא המרכז האקדמי כרמל

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

דירקטוריון המרכז האקדמי בחר בפרופ’ נחום ביגר לשמש כנשיא המוסד

דירקטוריון המרכז האקדמי כרמל בחר בפרופ’ נחום ביגר לשמש כנשיא

המרכז האקדמי במקומו של פרופ’ יחזקאל טלר שסיים את כהונתו.
פרופ’ נחום ביגר, יליד ירושלים, דור שביעי בארץ, התמנה כנשיא המרכז האקדמי כרמל בחיפה.
נשיא_המרכז_האקדמי_פרופ__ביגר.jpg

נשיא המרכז האקדמי כרמל – פרופ’ ביגר
פרופ’ נחום ביגר סיים לימודי תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה ותואר שני בכלכלה ומינהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר דוקטור בכלכלה פיננסית באוניברסיטת יורק בטורונטו, קנדה. הוא כהן כפרופסור וכראש החוג למימון באוניברסיטת יורק והצטרף לסגל אוניברסיטת חיפה ב- 1982.
פרופ’ ביגר היה ממקימי בית הספר למוסמכים במינהל עסקים באוניברסיטת חיפה וכהן כראש בית הספר במשך חמש שנים.
כחוקר אשר פרסם למעלה מ- 60 מאמרי מחקר בכתבי עת אקדמיים וכמרצה מבוקש הוזמן פרופ’ ביגר ללמד באוניברסיטאות רבות ברחבי העולם – בארה”ב ובקנדה, באנגליה, ספרד, הולנד וצרפת, ביפן ובסין, בדרום אפריקה ובמרוקו.

פרופ’ ביגר הצטרף למרכז האקדמי כרמל כדיקן בית הספר למינהל עסקים. עם התמנותו כנשיא המרכז, ימלא פרופ’ אורי פזי,אשר כהן כפרופסור מן המניין בטכניון, ושמש שם גם כדיקן הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, את תפקיד הדיקן בבית הספר למינהל עסקים במרכז האקדמי כרמל.
פרופ’ ביגר ימשיך את דרכו של הנשיא היוצא, פרופ’ יחזקאל טלר, וישקוד על הכנת תוכניות אקדמיות חדשות במקביל לבדיקות התכנות של תוכניות אלה. כל התכניות תועברנה לעיון ולבדיקה של המועצה להשכלה גבוהה.
המרכז האקדמי כרמל אשר החל בפעילותו האקדמית בחיפה – 2008 מלמד כיום כ- 1,500 סטודנטים בתחום מינהל עסקים ובתחום משפטים. תלמידי המרכז מגיעים מאזור חיפה והקריות, מצפון הארץ ואף מהמרכז. המרכז פועל במתחם “קמפוס הנמל” בחיפה.
פרופ’ נחום ביגר נשוי לכרמלה, אב לרונית, אסף ואיילת וסב ליובל, נעמה ועופר. הוא עוסק בספורט פעיל: שחייה (כולל צליחה שנתית של הכנרת), ריצה, התעמלות בחדרי כושר ורכיבה על אופניים. הוא חובב תיאטרון והיה חבר בועדת הרפרטואר של תיאטרון הצפון.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
תגובות
בטעינה...