קורס הכשרת דירקטוריות בחיפה • בואי לקחת חלק בהחלטות שמשפיעות על כולן

קורס דירקטוריות - ויצו חיפה

דרושה נקודת מבט נשית • קורס הכשרת דירקטוריות של ויצו חיפה בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה

בואי להיות חלק ולהשפיע | צפו


בקורס תוכלי:

  • להשתלב בוועד מנהל בעמותות או בתפקיד דירקטורית בארגונים עסקיים, תאגידים מוניציפליים או בחברות פרטיות בחיפה ובארץ.
  • ללמוד כיצד לנהל ממקום של מנהיגות, תוך שימוש ביתרונות הגיוון והראיה המגדרית שנשים מביאות לשולחן הדירקטורים כיתרון בעמידה מול האתגרים והחסמים הקיימים.
  • לרכוש ידע, כלים ומיומנויות בתחום המשפט, הפיננסיים והניהול, כהכנה לקראת  תפקידים ניהוליים בכירים ולבחון כיוונים לקידום קריירה והתפתחות מקצועית.
  • ליצור קהילה של נשים חיפאיות חזקות המשמשות בתפקידים ניהוליים בחיפה שתתמוכנה אחת בשנייה באמצעות הפריה הדדית ותשפענה על כל תחומי החיים.​

השתלבות נשים בעמדות ניהול ובקבלת החלטות

מגמות עדכניות בזירה המקומית והגלובאלית הפכו את הממשל התאגידי בחברות להכרח מחייב. כך, דירקטורים בעידן המודרני מהווים חלק בלתי נפרד ממערך בקרה קפדני על אופן ניהולו התקין של התאגיד, תוך הקפדה יתרה על שקיפות ומנגנוני בקרה אפקטיבי.

תיקוני חקיקה ורגולציה עדכנית בתחומים השונים, הרחיבו את היקף האחריות האישית והחובות המוטלות על דירקטורים ונושאי משרה בחברות. לאור האמור, הללו מחויבים היום, יותר מאי פעם, בהיכרות עם הדין והפרקטיקה, בהבנת מכלול השיקולים הרלוונטיים (משפטיים, פיננסיים ועסקיים) ובשימוש בכלים משוכללים לשם מילוי תפקידם על הצד הטוב ביותר!

במטרה לקדם ולעודד את השתלבותן של נשים בעמדות ניהול וקבלת החלטות בחברות ציבוריות, פרטיות וממשלתיות, חברו ויצו יחד עם מנהלי הנשים בעיריות השונות ועם החברות המובילות בשוק ומערך לימודי חוץ של האוניברסיטה הפתוחה, להפעלת תוכנית להכשרת דירקטוריות. בקורס משולבות הרצאות של מרצים מומחים בתחומים פיננסיים, משפטיים וניהוליים.

הקורס מיועד לבעלות תואר ראשון ו/או ניסיון ניהולי של 5 שנים לפחות. 

דירקטוריות חיפאיות מארגונים עסקיים, חברתיים ומוניציפאליים, ילוו וייקחו חלק פעיל בקורס. הזדמנות אמיתית לפגוש דירקטוריות מהשטח!

קורס דירקטוריות – ויצו חיפה • בואי להשפיע (ויצו)

מתי ואיפה?

מועד: ימי רביעי – 14 מפגשים שבועיים.
תאריך פתיחה: יום רביעי 17/11/21
שעות: 17:00-21:00.
מיקום: סניף ויצו נווה שאנן, רחוב התיכון 1, חיפה

הקורס מטעם האוניברסיטה הפתוחה.אפשרויות נוספות ליצירת קשר

לפרטים ולהרשמה התקשרי אלינו לטלפון: 04-838-8817 (סניף מוריה)
או כתבי אלינו במייל: projects@wizo.org


הגיבו כאן לכתבה