בשורה לבעלי לקויות שמיעה עמוקות • מכשירי השמיעה החזקים בעולם – של סונובה

סונובה ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה)

סונובה ישראל משיקה את מכשירי השמיעה החזקים בעולם

סונובה ישראל (לשעבר שטיינר מכשירי שמיעה) משיקה מכשירי שמיעה מתקדמים וחזקים במיוחד מפלטפורמת פרדייז של חברת פונאק השוויצרית, המתאימים לבעלי לקויות שמיעה עמוקות וחמורות. מדובר במכשירי השמיעה החזקים ביותר הקיימים בשוק כיום! 

סדרת מכשירי השמיעה של חברת פונאק העולמית כוללת שני דגמי מכשירים חדשים. שני הדגמים מעוצבים, עמידים ללחות ורטיבות, קלים, נוחים לשימוש, ומתאימים לטווח רחב של ליקויי שמיעה.

לדברי אריק שטיינר, מנכ”ל סונובה ישראל:

החזון של חברת סונובה העולמית הוא לאפשר לכולם לחיות חיים ללא מגבלות! הדגם החדש פונה לפלח אוכלוסייה קטן יחסית, אך איכות החיים שלו נפגעת משמעותית מחוסר טיפול ושיקום מתאים. פיתוח מכשירים עבור פלח שוק קטן זה מורכב מאד בגלל עוצמת ההגברה הגדולה הדרושה. לכן, חברות רבות בוחרות שלא להתעסק בו כלל. סונובה חרטה על דגלה לטפל בכל אוכלוסיית לקויי השמיעה ללא יוצא מן הכלל ולכן למרות העלויות הנכבדות והרווחים המצומצמים, אנו משיקים מכשירים חדשים מתקדמים גם עבור מטופלים בעלי לקויות שמיעה עמוקות!
אריק שטיינר

אם כן, כחלק מהחזון של סונובה, החברה בחרה שלא להשאיר אף אדם מאחור, ולהשקיע ולפתח מכשירים שיספקו מענה המשלב את התכונות המתקדמות ביותר, כגון טעינה וקישוריות, עבור כל מרחב לקוחותיה. 

הסדרה כוללת את הדגם הנטען NAIDA P-PR המאפשר שימוש לאורך יום שלם לאחר טעינה של 3 שעות בלבד! דגם זה מתאים לבעלי לקות שמיעה עמוקה ומוטמע בו חיישן תנועה המאפשר להתאים את מאפייני המכשיר למצב של הליכה על מנת לשפר את תפיסת הדיבור גם תוך כדי תנועה.

דגם ה-NAIDA P-UP מיועד למטופלים בעלי לקות שמיעה חמורה-עמוקה ומעלה, ופועלים על סוללות. 

בשני הדגמים קיימת קישוריות בלוטות’ אוניברסלית, באמצעותה המכשירים מתחברים לכל אביזר בו יש בלוטות’ בגרסה 4.2 ומעלה, כולל חיבור ישיר לטלפונים ולטלוויזיות חכמות.

סונובה ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה)

“חברת פונאק זיהתה את הצרכים העיקריים של הלקוחות המאותגרים ביותר שלנו, אלה בעלי הלקויות העמוקות והחמורות. לשם כך החברה פיתחה מכשירים המספקים חוויית שמיעה מלאה וטבעית המשפרת את יכולות השיחה והתקשורת בסביבות רועשות, כמו גם בסביבות שקטות,” מסבירה רותי שרון, קלינאית התקשורת הראשית של חברת סונובה ישראל.

“לקחנו את הטכנולוגיה צעד נוסף קדימה –  איכות צליל ללא תחרות, פתרונות דיגיטליים מותאמים אישית, קישוריות בלוטות’ אוניברסלית ושיפור יכולת הבנת הדיבור תוך ניצול מערכות אינטליגנציה מלאכותית שפותחו במיוחד לשם כך”.

רוצים לגשר על הפער בתקשורת?

גם מכשירי השמיעה הטובים ביותר לא יכולים לתת מענה מושלם במצבים של שיחה מרחוק, שיחה מרובת משתתפים או שיחה במקום רועש במיוחד. אי לכך, יהיו מצבים בהם תפיסת הדיבור עדיין לא תהיה מספיק טובה.

לצורך כך חברת “פונאק”, המובילה זה עשרות שנים את תחום מערכות התקשורת ללקוי שמיעה, השיקה את מערכת הרוג’ר החדשה. מערכת רוג’ר היא מערכת המורכבת משני חלקים, משדר ומקלט. המקלט מוטמע בתוך מכשיר השמיעה, והמשדר משדר ישירות למכשיר ללא כל ממשק נוסף.

סונובה ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה)

המשדר החדיש ביותר של ,PHONAK ה-ROGER ON, מאפשר מספר דרכי שימוש. ניתן להניח אותו על השולחן בפגישה או שיחה רבת משתתפים; ניתן לתת אותו לדובר – כגון מרצה בהרצאה – על מנת לשמוע בבירור את קולו; או שניתן להחזיק אותו ביד תוך כדי הצבעה על הדובר הרצוי על מנת להתמקד בקולו הוא. המשדר מתחבר לאפליקציה ייעודית המותקנת בטלפון הסלולרי אותה ניתן להוריד ללא תשלום מחנות האפליקציות ומאפשרת לשלוט במשדר גם מרחוק.

אל המשדר מתחבר מקלט בטכנולוגיית ROG  DIRECT המוטמע בתוך מכשירי השמיעה מפלטפורמות MARVEL ו- PARADISE של חברת PHONAK. הדבר מאפשר שימוש בטכנולוגיית רוג’ר ללא צורך בחיבור המכשיר למקלט פיזי. למעשה, רק המשתמש יודע שיש לו מקלט רוג’ר מוטמע ובלתי נראה בתוך מכשירי השמיעה שלו. 

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. חנה מורג אמר/ה

    מבינה מחברה שזו ליגה אחרת של מכשירים. טוב שיש פתרונות מתקדמים.

הגיבו כאן לכתבה