מכשירי השמיעה של חברת פונאק (אודאו פרדייז) הטובים בעולם | בחירת מגזין פורבס

אריק שטיינר

מגזין פורבס בחר במכשירי השמיעה של חברת פונאק (אודאו פרדייז) כמכשירי השמיעה הטובים בעולם!

מכשירי שמיעה משנים את חייהם של אנשים עם לקות שמיעה ומאפשרים לכבדי שמיעה בכל גיל לחוות את החיים ככל האדם. כמיליון איש סובלים מליקוי שמיעתי בישראל, וכמחציתם נפגעים בתפקודם היום יומי עקב הימנעות משיקום שמיעתם. ככל שהגיל עולה, חומרת הליקוי ואחוז הנפגעים גדל – חוקרי אוניברסיטת ג’ונס הופקינס בארה”ב מעריכים כי כשני שליש מהמבוגרים בני 70 ומעלה סובלים מליקוי שמיעה. בעקבות הגדלת והרחבת סל הבריאות, שיקום שמיעה אפשרי כיום לכל אזרחי ישראל; המכשירים הטובים ביותר בעולם ידרשו מחבר קופת חולים השתתפות עצמית של עד כ-1660 ₪ בלבד!

מגזין פורבס היוקרתי סוקר ובודק מידי שנה את כל יצרני מכשירי השמיעה ומדרג את המודלים החדשים מהטוב ביותר בעולם ומטה. הבדיקה נערכת על ידי פאנל בלתי תלוי של שלושה אודיולוגים מהטובים בעולם על מנת לאתר את מכשירי השמיעה הטובים ביותר במגוון קטגוריות. כל המכשירים החדשים של חמשת החברות המובילות נבדקים במסגרת סקר זה. הדגמים נבדקים בהתבסס על תכונות המוצר שחשובות ביותר לרוכשי מכשירי השמיעה, ביניהן איכות השמיעה במכשירים, קישוריות, מאפיינים קריטיים וערך מוסף.

שטיינר מכשירי שמיעה

מכשירי השמיעה של פונאק מדגם אודאו פרדייז זכו כמכשירים הטובים בעולם, היחידים עם דירוג של חמישה כוכבים מתוך חמישה, לא רק בזכות איכות הצליל ושלל המאפיינים האחרים אלא גם בזכות מהירות העיבוד וגודל הזיכרון במכשירים, הקישוריות האוניברסלית ל- Bluetooth, והיכולת לקשר בין מכשירי השמיעה לעד שמונה מכשירים אחרים כגון: אייפון, אנדרואיד, מחשב נייד, טאבלט, טלוויזיה חכמה ועוד. בנוסף, המוצר זכה בזכות חיישני התנועה שלו המאפשרים לזהות היכן נמצא המשתמש ולהתאים את השמיעה לסביבה תוך כדי תנועה.

אריק שטיינר

אריק שטיינר, מנכ”ל SONOVA ישראל, (לשעבר שטיינר מכשירי שמיעה):

אנו מודים למגזין פורבס על הבחירה וההכרה במכשיר של פונאק כמכשיר הטוב בעולם. החזון של חברת סונובה העולמית הוא לאפשר לכולם לחיות חיים ללא מגבלות באמצעות שיקום מצויין ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים! מדהים ומצוין שבישראל כיום כל אדם יכול להרשות לעצמו את המכשירים הטובים בעולם בזכות הרחבת סל הבריאות.

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. אלכס אמר/ה

  כמה עולה המכשיר לאדם שכבר ניצל את הזכות בחברה אחרת

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  מעולה.

 3. מנחם אמר/ה

  תאגיד החדשות חיפה והסביבה מפרסם חברה פרטית .ישנם עיתוניים שניתן לשלם ולפרסם מודעות פירסום כאן לא המקום לפרסום פרטי

 4. עופרה אמר/ה

  כמה עולה המכשיר ללא השתתפות הקופה?

 5. אריק שטיינר אמר/ה

  שלום לכם, מגיב כאן לשאלות שנשאלו על ידי עופרה ואלכס.

  במידה וכבר מיציתם את ההשתתפויות שלכם ורכשתם מכשירים דרך קופת החולים שלכם במהלך שלוש וחצי השנים האחרונות, תוכלו לרכוש את המכשירים ברכישה פרטית.

  מכשירי Paradise מגיעים בשתי רמות – רמה 90 ורמה 70.
  מחיר מחירון של רמה 90 16,667 ש”ח – אבל המחיר במבצע לרכישה פרטית ב-7,900 ש”ח בלבד.
  מחיר מחירון למכשיר ברמה 70 12,667 ש”ח – אך ניתן לרכוש אותו עתה במחיר מבצע של 6,900 ש”ח בלבד!
  ניתן לקבל עד 36 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי על מחירים אלה!!!

  שימו לב שהמחיר כולל אחריות ל-3.5 שנים, שירותי קלינאות תקשורת ללא הגבלה במהלך תקופת האחריות (שירותים אודיולוגיים בלבד), ובונוסים נוספים – פרטים בטלפון או בפגישה בסניף.

  מקווים לראותכם!!

  אריק שטיינר, מנכ”ל

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור צרכנות, שופינג מכירות ומבצעים בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו