קפה ומאפה לכל אישה וגם 50 ש"ח במתנה! • יום האישה בקניון שער הצפון | ב' 8/3/21

יום האישה בקניון שער הצפון (צילום: freepik)

בשנה האחרונה אימהות ישראליות הוכיחו שהן הגיבורות האמתיות של הקורונה: לימדו, הפעילו, ניקו, הלבישו, האכילו ועבדו. לרגל יום האישה הבינלאומי, קניון שער הצפון מזמין את נשות הצפון לקפה ומאפה ללא כל התניה, וגם מעניק 50 שח' במתנה על כל קניה בסך 299 שח' 

כוח נשי הוא סיבה ראויה לחגיגה בכל שנה, אך השנה החולפת הותירה לנשים עשרות סיבות להתגאות בעצמן. ללא מסגרות לימודים, פעילויות או חוגים לילדים אימהות ישראל הפכו למדריכות קייטנה ומורות, מפעילות ומבדרות בנוסף להיותן אימהות מנחמות, מטפלות ומכילות במשך כל שעות היממה, כעת זה הזמן שלכן להתפנק ולקחת יום לעצמכן. 

ביום שני (8 במרץ 2021) יצוין ברחבי העולם יום האישה הבינלאומי, וקניון שער הצפון חוגג את המאורע. לאורך כל היום יוצבו שתי עמדות דיילות אליהן תוכלנה לגשת המבקרות ולקבל שובר לקפה ומאפה מתנה – ללא כל התניה.

יום האישה בקניון שער הצפון (צילום: freepik)
יום האישה בקניון שער הצפון (צילום: freepik)

50 ש"ח במתנה!

המבקרות שתבחרנה להשלים את החוויה עם מסע שופינג לחידוש המלתחה, ייהנו גם משובר של -50 שח' במתנה לקניה בחנויות רשת פוקס על כל קניה בסך 299 שח' בכל חנויות הקניון.

השובר ניתן למימוש בקפה נאמן סניף שער הצפון בלבד ותקף בתאריך 8/3/21
דיילות לקבלת השובר – בכל כניסה (שופרסל ואיקאה) בשעות:
10:00-14:00 ,16:00-20:00

קניון שער הצפון דרך חיפה 30, קריית אתא


יום האישה הבינלאומי הוא סיבה טובה למסיבה ואין סיכוי שאנחנו לא נחגוג אותו… כמובן שאיתכן ❤❤❤ קפה ומאפה במתנה מאיתנו לכל אחת מכן! פשוט להגיע לדוכן ההטבות שלנו בקומה השניה ולקבל שובר מפנק ☕ ואם המשכתן לסיבוב שופינג אז קבלו מתנה נוספת! שובר ע"ס 50 ש"ח למימוש במגוון חנויות פוקס לרוכשים מעל 299 ש"ח בכל חנויות הקניון!!!הקניון מלא בסיילים מטורפים של עד 70% הנחה!! האוירה מעולה ולנו נותר רק לאחל לכולכן יום האישה שמח ❤❤❤תייגו חברה שחייבת לבוא איתכן ביום שני ה-8/3/21 לקניון שער הצפון – ואל תשכחי!

הגיבו כאן לכתבה