הזדמנות ייחודית לרכישה בפארק העסקים החדש של טירת כרמל | שהב יזמות נדל”ן 5812*

LINK (לינק) - מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media)

LINK – מתחם עסקים מתקדם
מתחם העסקים החדש בטירת כרמל

בפאתי הכניסה הדרומית לעיר, לצד שכונת המגורים החדשה “נוף ים” מקימה בימים אלו קבוצת שהב יזמות נדל”ן את LINK (לינק) – מתחם חדשני לתעסוקה ומסחר, אשר ישלב שטחים למשרדים עבור חברות, בעלי מקצועות חופשיים, נותני שירותים ומסחר ובו מוקם כבר בימים אלו חניון תת קרקעי רחב היקף. המבנה עתיד לשרת את השכונה החדשה ובה כ- 3,000 יח”ד ואת תושבי מטרופולין חיפה. הבניה כבר החלה. האכלוס מתוכנן לשנת 2022. בעלי עסקים וחברות מוזמנים ליצור קשר בהקדם לתיאום פגישה במשרדי היזם לפרטים נוספים.LINK (לינק) - מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media)
LINK (לינק) – מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media) הדמיה להמחשה בלבד

משרדים למכירה בפארק עסקים חדש בטירת כרמל

טירת כרמל צומחת:
טירת כרמל הממוקמת במבואות חיפה הינה אחת מהערים המתפתחות והצומחות בישראל.
תנופת הבניה למגורים, פיתוח סביבתי ענף, צמידות לדרכים בין עירוניות 2 ו- 4, מנהרות הכרמל, רכבת ישראל, פארק עסקים חדש והמטרונית המקודמת לאזור מטרופולין חיפה ממקמות אותה כאחת הערים המובילות באיכות חיים באזור הצפון.

מבנה ארכיטקטוני מרשים וסטנדרט גבוה של בנייה ירוקה

הפרויקט אשר בנייתו החלה וצפוי להתאכלס בשנת 2022 מביא בשורה חדשה לאזור חיפה והצפון. מבנה ארכיטקטוני מרשים אשר מתוכנן ע”י משרד האדריכלים HQ התל-אביבי-ניו יורקי בעל סטנדרט גבוה של בנייה ירוקה הכולל חזיתות זכוכית מסננות קרינה, מערכות ניהול חשמל וצריכה מתקדמות, נוסף לתכנונו היעיל של הפרויקט המאפשר גמישות חלוקה אופטימלית ומגוון רחב של שטחים ומאות מקומות חניה.

LINK (לינק) - מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media)
LINK (לינק) – מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media) הדמיה להמחשה בלבד

רכישה ישירות מהיזם

אחד היתרונות המובהקים של הפרויקט הינו שהוא מבין המבנים הבודדים באזור מבואות חיפה ובו שטחים לרכישה מיזם ולא מקבוצת רכישה.

נציג מטעם היזם מסר כי “בניגוד לקבוצות רכישה, אשר לא מתחייבות למחיר סופי ולמועד מסירה סופי, זהו פרויקט יזמי, כלומר היזם מתחייב למחיר ולמועד המסירה ולא מעביר אותם לאחריות הרוכש.

ליווי בנקאי:

הפרויקט מלווה ע”י בנק הפועלים, כל רוכש יקבל ערבות חוק מכר ובאמצעותה יוכל לקבל מימון מבנק מסחרי ובפריסה של עד 25 שנה.”


מתחם עסקים בסמוך לשכונת המגורים החדשה “נוף ים”

שינויי תפיסה ביחס למרחק העבודה מהבית והצורך לצאת מהבית לעבודה בעקבות התקופה

שהב יזמות נדל”ן מתמחה בהקמת פרויקטים רב-תכליתיים, הכוללים מסחר, משרדים ושירותים. אסטרטגיית החברה היא לקדם פרויקטים אלו בשולי שכונות מגורים מתוך ראיה עתידית של חסכון בזמן מחד ושל איכות תעסוקתית מאידך. לחברה ניסיון רב שנים בתחום ומספר רב של פרויקטים מאוכלסים, כגון: בית השחם פ”ת, פרויקט SIV גבעת שמואל ולאחרונה סיימה החברה את הקמתו של מגדל מניבים מיטב בכפ”ס.

מפה – LINK מתחם עסקים מתקדם בטירת כרמל


השוואה לאזור מת”מ הסמוך:

“אנחנו לא פונים אל אותו הקהל אשר שוכר במת”ם. השטחים במת”מ הינם שטחים לשכירות בלבד ואילו לנו יש שטחים למכירה, בנוסף, יש לנו יתרון גדול מאוד עליהם בהוצאות השוטפות, הארנונה אצלנו זולה בכ-50% לעומתם ודמי הניהול בכ-35%. שני המרכיבים האלה ביחד יחסכו למשתמש עשרות אלפי שקלים בשנה”.

לא נרתעים מהתקופה:

“ביום שהתחלנו לפעול בתחום הנדל”ן המסחרי הבנו כי יש תנופה בתחום המשרדים בארץ אבל המוצר הקיים בשוק לא ידע להתאים את עצמו להשתנות התקופה. נושא עירוב שימושים חשוב בעידן המתקדם בו אנשים מנסים לחסוך זמן מחד ולשפר יום יום את איכות החיים ואיכות הסביבה מאידך. הקורונה רק הדגישה את הצורך לקרב את הכל “הביתה” אך יחד עם זאת הדגישה את הצורך לצאת מהבית.

LINK (לינק) - מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media)
LINK (לינק) – מתחם עסקים מתקדם בשכונה חדשה בטירת כרמל (הדמיה: evolve media) הדמיה להמחשה בלבד

LINK – מתחם עסקים מתקדם המשלב הכל:

שכונת “נוף ים” תוכננה מתוך ראיה לתת איכות חיים בבניינים צופים לים ובמקביל לספק משרדים, מסחר ושירותים, מכללה, מטרונית, שבילי אופניים וגישה נוחה אל מערך הדרכים הבין עירוני.
לכן מצאנו את השכונה תואמת את האסטרטגיה הרעיונית שלנו למבנה שיודע להתאים את עצמו לתקופה המשתנה ואנו מאמינים ששילוב כל הגורמים הנ”ל יחדיו יתרמו לשילוש מנצח בין מגורים לעסקים במתחם זה”.

זה הזמן להצטרף להצלחה וליהנות ממחיר משתלם!

שיווק השטחים בפרויקט החל בשיתוף חברת “זרועות שיווק ופיתוח מיזמי נדל”ן בע”מ”. המחירים אטרקטיביים וזהו הזמן הטוב ביותר לרכישה בפרויקט.הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.