להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך | עכשיו בחיפה טיפול במתנה

beyond • הגרסה הטובה ביותר של עצמך
beyond • הגרסה הטובה ביותר של עצמך

אנחנו מחייכות, צוחקות, זועפות או פשוט לא מבינות, וזה נחקק על עור פנינו. מסכה או לא מסכה, לקמטוטים הקטנים שמתווספים לנו לאורך השנים אין לאן לברוח

כמובן, ככל שאנחנו מתבגרות, צוברות יותר שעות שמש, קילומטראז’ של הבעות, לצד בריחה של הורמונים חיוניים – אתגר השמירה על עור הפנים, הולך ומעצים. מדובר בתהליך טבעי, ובאותה נשימה, טבעי גם לרצות לשמר את היופי שלך…

אנחנו חיות בעידן ללא פשרות

אנחנו חיות בעידן ללא פשרות. הטכנולוגיה כבר כאן מזמן, הרפואה מתקדמת, והאפשרות ליהנות מאיכות חיים אמיתית, נגישה מתמיד. במילים אחרות, אין שום סיבה או הצדקה “ללמוד לחיות” עם פגעי הגיל, עם נזקי מזג האוויר או עם קמטים שנוצרו, גם אם מסיבות טובות, שגרמו לך להרבות בחיוכים.

אנה ברנובסקי, בעלת רשת קליניקות Beyond לאסתטיקת הפנים, מבינה אותך ולליבך.
הקליניקות בניצוחה של אנה מובילות בתחום טיפולי הבוטוקס והחומצה ההיאלורונית. שמה של אנה הולך לפניה כמי שדוגלת בשמירה על מראה טבעי ונשי. ואכן, קשה להתעלם מחזותה הרעננה ומהמראה האסתטי ומלא החיוניות שלה, ולא פחות חשוב – ממראה מדויק לגילה ומעמדה.

טיפולים אסתטיים | Beyond
טיפולים אסתטיים | Beyond

הבנה מעמיקה באסתטיקה ובנשיות

את אותה הקפדה על התאמה ושימוש נכון בטיפולי הבוטוקס וחומרי המילוי מהטובים בעולם, לצד הבנה מעמיקה באסתטיקה ונשיות, היא מביאה עימה בכל מפגש מחדש עם לקוחות Beyond.
כמי שחיה ונושמת את עולם היופי, היא רואה בעשיה שלה לא פחות מאשר שליחות.
“במהלך השנים נתקלתי בנשים שחיפשו להשיב חיות לעורן והתוצאה, לדאבונן, הייתה ההפך הגמור. כתוצאה משימוש מופרז ולא מבוקר של בוטוקס וחומצה היאלורונית, הן איבדו הבעות, נראו “עשויות”, התרחקו מעצמן ומחזותן. זהו נר לרגלי לאפשר לנשים וגברים ליהנות ממראה רענן ואסתטי, המתמזג באופן טבעי עם מכלול של מבנה הפנים באופן שיהלום את גילם ואישיותם.”

הגרסה הטובה ביותר של עצמך • beyond
הגרסה הטובה ביותר של עצמך • beyond

המוטו של ברנובסקי בא לידי ביטוי בכל אחד מסניפי רשת הקליניקות Beyond ברחבי הארץ.
מיטב הרופאים והמומחים נבחרים בקפידה, ותחת ניצוחה המקצועי ממשים את חזון היופי שלה.
“בכל טיפול מחדש אני מחפשת לראות את התמונה הגדולה על מנת להגיע לתוצאה טבעית ומיטבית” מסבירה ברנובסקי “זו הדרך הנכונה ביותר והשיטה הבדוקה ליהנות מתוצאות נפלאות של טיפולי הבוטוקס והחומצה ההיאלורונית”.

זה כל הקסם

השילוב של עין אסתטית והבנה עמוקה של תהליכי ההתבגרות של הפנים מאפשרות לה לייצר אבחנה מדויקת עבור כל לקוחה מחדש. כתוצאה, כל אחת זוכה למראה אישי ונכון לה ולה בלבד. “לא פעם הלקוחות צוחקות שאנשים לא מצליחים להבין מה השתנה בהן”, אומרת אנה. “הן נשאלות אם הן שינו תסרוקת, ירדו במשקל, או פשוט זוכות למחמאה. לשיטתי, זה כל הקסם. כאשר הזרקת הבוטוקס נעשית בעדינות ובמקצועיות הנדרשת, ניתן ליהנות ממראה רענן עם המון הבעה ותנועתיות, כל זאת מבלי לשתק את המצח או להיראות כמישהי שעברה טיפול מוגזם”.

הגרסה הטובה ביותר של עצמך • beyond
הגרסה הטובה ביותר של עצמך • beyond

“חלק לא מבוטל מבריאותנו, הפיזית והנפשית, טמון בחיבור שלנו לעצמנו, ובאושר שאנו מפיקות מתחושה של יופי, חיוניות וויטליות” מדגישה אנה “אפשר, ניתן ורצוי לקבל את הגיל באהבה ובמקביל לרצות ולהוציא את כל היופי הטמון בך, אין בזה סתירה אלה רק חיבור לרצונות ולתחושות שלנו”.

אם את מרגישה שהדברים בכתבה נתנו לך מענה לחלק מההתלבטויות שלך, את מוזמנת להגיע לקליניקת Beyond בחיפה ליעוץ ללא עלות וליהנות מאזור בוטוקס במתנה.


את מוזמנת למלא את הפרטים כאן ->

ללקוחות חדשים מגיל 38+ ובכפוף להתאמה רפואית. למימוש עד 01/21 .
הקליניקות שלנו נמצאות בחיפה ובהרצליה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
  1. מאי אמר/ה

    שווה, פשוט התקשרתי וקבעתי תור בחינם.

  2. לאה אמר/ה

    יקר, מחיר של הזרקה אצל כירורג פלסטי.

  3. לאה אמר/ה

    ותמיד זאת נורה אדומה כשאין שום מקום באינטרנט עבור ביקורת ודירוג של לקוחות, לא דרך גוגל, לא דרך פייסבוק ולא דרך שום חברת דירוג באינטרנט. מכעיס אותי עסקים לא מקצועיים, זה בקורלציה עם חוסר הוגנות.