50 ש”ח במתנה לכבוד ראש השנה! • קניון שער הצפון

קניון שער הצפון (צילום: יח"צ שער הצפון)

קניון שער הצפון מחלק  50 ש”ח לקונים בשופרסל דיל קניון שער הצפון • ראש השנה!

הדרך לשולחן החג עוברת דרך רשתות המזון – תחנת החובה בדרך לשולחן החג. אז אם כבר קונים מצרכים למה לא לקבל כסף במתנה? לקראת ראש השנה קניון שער הצפון במהלך מיוחד מעניק שובר מתנה על סך 50 ש”ח להתחדש בחנויות ומסעדות הקניון המשתתפות במבצע על כל קנייה ב-350 ש”ח בשופרסל דיל קניון שער הצפון

כולם בבישולים ובהכנות לחג

כמעט ללא טיסות, ועם אפשרויות חופשות מוגבלות, ההערכות הן כי בתקופת החגים הקרובה נבלה כולנו במרכולים, לקראת בישולים והכנות לערב ראש השנה. אז אם כבר קונים מצרכים – למה שלא נהנה על הדרך מתווי מתנה על הקניה?

עד ארבעה שוברים ביום!

לקראת ראש השנה יוענקו 50 ש”ח במתנה על כל קניה ב-350 ש”ח ומעלה בסניף שופרסל דיל שער הצפון, למימוש בחנויות ומסעדות הקניון המשתתפות במבצע (לא כולל שופרסל דיל), בקניה מעל 150 ש”ח.

מאחר שקניות לחג לא מסתכמות ב-350 ש”ח, וסל הקניות המשפחתי לקראת החג עומד על בין 700-1,000 ש”ח, תוכלו ליהנות מ- 2 שוברים של 50 ₪  לקניות בקניון שער הצפון (בקניה ב-700 ש”ח) 3 שוברים של 50 ש”ח (בקניה ב-1,050), וכך הלאה – עד לרף 4 שוברים ביום.

דותן שלום, מנכ”ל קניון שער הצפון:

חגי תשרי השנה תופסים את הישראלים באווירה מיחדת”, “לאחר שבליל הסדר האחרון הסתגרנו בבתים, אנו חוזים כי תקופת החגים הקרובה תביא עימה רצון להתחדש. לפיכך בחרנו לקדם מבצע ייחודי שמשלב את קניות המזון לחג, שבין כה וכה מתבצעות, עם אפשרות להטבה בעלת ערך משמעותי ובכך להתחדש באופנה, אקססוריז, פריטים לבית, מוצרי ספורט, אלקטרוניקה, מסעדות, בתי קפה ומגוון הקטגוריות הרחב שיש לקניון שער הצפון להציע.
קניון שער הצפון (צילום: יח"צ שער הצפון)
קניון שער הצפון (צילום: יח”צ שער הצפון)

שוברי המתנה ניתנים למימוש בחנויות ובמסעדות המשתתפות במבצע, רשימת החנויות המלאה מופיעה בתקנון המבצע בפייסבוק ובאתר הקניון.
המבצע בין התאריכים 7-17/9/2020 ועד גמר מלאי השוברים.

הגיבו כאן לכתבה