נעלי ניו באלאנס במתנה • קניון שער הצפון • עד 31/8/20

נעליים - ניו באלאנס במתנה (צילום: קניון שער הצפון)

השנה עושים יותר ספורט

השנה החדשה עמדת בפתח, ואם הבטחתם לעצמכם שהשנה תתחילו לעשות יותר ספורט – המבצע הבא הוא בדיוק בשבילכם. קונים במסעדות ובחנויות הקניון ב-699 שח' ומקבלים נעלי ספורט מקצועיות של new balance במתנה, לאישה, לגבר או לילדים.

הצעד הראשון עם שער הצפון

השנה החדשה מביאה עמה תקוות ושאיפות לעתיד, ונראה שלאחר חודשי בידוד וזמן ממושך בבית, רשימת השאיפות של רבים לשנה החדשה כוללת את הרצון להיכנס לכושר. קניון שער הצפון עושה איתכם את הצעד הראשון.

ניו בלאנאנס במתנה!

על כל קניה יחידה או מצטברת בחנויות ובמסעדות הקניון המשתתפות במבצע ב-699 שח' מקבלים שובר לנעלי ספורט של המותג ניו באלאנס במתנה, עם אפשרות לבחור בין נעלי ספורט לאישה, לגבר או לילדים. כך שהשנה הקרובה בוודאות תתחיל ברגל ימין.

נעליים - ניו באלאנס במתנה (צילום: קניון שער הצפון)
נעליים – ניו באלאנס במתנה (צילום: קניון שער הצפון)

מתחילים שנה חדשה בקניון שער הצפון

המבצע עד לתאריך 31/8/2020 בלבד וכפוף לתקנון המבצע המפורט באתר האינטרנט של הקניון. שובר המתנה יוענק כנגד הצגת חשבונית/חשבוניות מקור על קניה יומית בודדת או מצטברת על סך 699 ₪. (חנויות שופרסל, איקאה, דוכן הפיס והלוטו לא משתתפות במבצע. לא תתקבלנה חשבוניות בגין מימוש נקודות מועדון, או שיתופים עיסקיים או בגין רכישת גיפטקראד).

השובר ניתן למימוש בחנות New balance בקניון שער הצפון בלבד. שובר אחד בלבד לבית אב ביום. חלוקת השוברים תבוצע בדוכן הדיילות שנמצא בקומה הקרקע (בסמוך למעליות השקופות) חלוקת השוברים תבוצע בימים א'-ה' בין השעות 10:30-21:00, ביום שישי בין השעות 15:00- 09:30 ובמוצאי שבת בין השעות 23:00-21:00 ועד גמר המלאי.
כמות שוברים: 500 יחידות. הקניון רשאי להפסיק את המבצע בכל שלב. ט.ל.ח

הגיבו כאן לכתבה