סדנאות חזרה ללימודים בקניון שער הצפון • הכניסה חופשית והרבה מתנות

סדנאות חזרה ללימודים (צילום: קניון שער הצפון)

שער הצפון עושה בית ספר: סדנאות חזרה ללימודים בכניסה חופשית: תיקים ממותגים, חולצות עם סמל וציוד בית ספר – במתנה!

שנת הלימודים החדשה מעבר לפינה, וקניון שער הצפון חוגג את המאורע: סדנאות יצירת מחברות ומערכת שעות בעיצוב אישי, תיקי בית ספר ממותגים, חולצות עם סמל ושוברים לקניית ציוד במתנה

חוזרים ללימודים עם קניון שער הצפון (צילום: קניון שער הצפון)
חוזרים ללימודים עם קניון שער הצפון (צילום: קניון שער הצפון)

חוגגים את החזרה ללימודים

השבוע האחרון של חודש אוגוסט הוא זמן מרגש במיוחד עבור משפחות לילדים צעירים – ההורים נרגשים מהעובדה שהחופש הגדול כבר מגיע לסיומו, בעוד הילדים נרגשים מבחירת הציוד לשנת לימודים חדשה. קניון שער הצפון חוגג את החזרה ללימודים עם הפעלות ילדים מיוחדות לחזרה ללימודים ללא עלות, ועם מבצעי חזרה לשגרה משתלמים במיוחד. אז מה מחכה לכם שם?

סדנאות חינמיות לילדים

אין כמו ליצור בעיצוב אישי פריטים שילוו אותנו לאורך כל השנה: בסדנת עיטוף מחברות נייצר עטיפות למחברות בהתאמה אישית, נכין את החדר לשנת הלימודים עם עיצוב שלט לחדר, ואף נעצב מערכת שעות מקושטת ומזמינה שנוכל לתלות בחדר.

נותנים לכם מתנות

לצד סדנאות הילדים ממשיך הקניון במבצעי חזרה ללימודים משתלמים במיוחד: קונים בחנויות, במסעדות ובדוכני המזון של הקניון, ומקבלים תיקי גב של אדידס, ניו-באלנס, ואף תיקי קל-גב אורתופדיים, שוברים לרכישת ציוד וחולצות בית ספר עם סמל מבית פוקס במתנה.

פעילויות הילדים תתקיימנה בימים א-ד בשעות 17:00-19:00, בקומה העליונה, במתחם התרבות הגדול, בהתאם להוראות התו הסגול: בקפסולות עבודה גרעיניות במרחק שני מטר בין עמדה לעמדה, כאשר מפעילי הסדנה יעטו מסכות וכפפות, ויעברו בין הקפסולות להסבר וסיוע.

סדנאות חזרה ללימודים (צילום: קניון שער הצפון)
סדנאות חזרה ללימודים (צילום: קניון שער הצפון)

סדנאות השבוע:

  • 23/8/20 – עטיפה למחברות בעיצוב אישי
  • 24/8/20 – בובת גרב אישית
  • 25/8/20 – עיצוב שלט לחדר
  • 26/8/20 – מערכת שעות בעיצוב אישי
סדנאות בקניון שער הצפון (צילום: יח"צ קניון שער הצפון)
סדנאות בקניון שער הצפון (צילום: יח"צ קניון שער הצפון)

מבצעים מלהיבים בשער הצפון

מבצע חזרה ללימודים: קונים ב-399 שח' ומקבלים תיקי גב ממותגים של אדידס, ניו-באלנס, סלאזנגר (SLAZENGER), או סוויס (SWISS) בשווי 250 שח' או שובר מתנה ע"ס 100 שח' לחנות אופיס דיפו וחולצות בית ספר של רשת פוקס. קונים ב-699 שח' ומקבלים תיקי גב אורתופדיים של קל-גב או של ניו באלנס (NEW BALANCE) בשווי 329 שח'  או שובר מתנה ע"ס 200 שח' לחנות אופיס דיפו וחולצות בית ספר של רשת פוקס במתנה.

המבצע בין התאריכים 12-20/8/2020 בלבד וכפוף לתקנון המבצע 

חלוקת שובר המתנה תתקיים בדוכן הדיילות בקומת הקרקע בסמוך למעליות השקופות. בימים א'-ה' בין השעות 21:30 – 10:30, יום שישי בין השעות 15:00 – 09:30, ובמוצאי שבת בין השעות 23:00 – 21:00 ועד גמר המלאי.

לא ניתן להגיב