החזרה לבית הספר עלינו • קניון שער הצפון חוסך לכם כסף

חוזרים ללימודים עם קניון שער הצפון (צילום: קניון שער הצפון)

תיקים, חולצות בית ספר מבית פוקס וציוד במתנה • בקניון שער הצפון

הקניות שלפני החזרה ללימודים הפכו בשנים האחרונות להוצאה של אלפי שקלים, עם תיקים, חולצות, ספרים וציוד. מבצע חזרה ללימודים של קניון שער הצפון מציע להורים חיסכון של מאות שקלים בפריטים שהם באמת צריכים: תיקים אורתופדיים וממותגים , חולצות בית ספר ושוברים לקניית ציוד – אתם בוחרים את ההטבה המתאימה לכם

חוזרים ללימודים עם קניון שער הצפון  (צילום: קניון שער הצפון)
חוזרים ללימודים עם קניון שער הצפון (צילום: קניון שער הצפון)

ההטבה שאתם מעדיפים

במיוחד השנה, כאשר התקופה המאתגרת מביאה משפחות רבות למודעות יתר לחסכון בתקציב הביתי, מציע קניון שער הצפון גם חוויית קניות מרוכזת המאגדת את כל מה שצריך במקום אחד, וגם מבצע חזרה ללימודים משתלם במיוחד שעתיד לחסוך למשפחות מאות שקלים- במבצע בהתאמה אישית בו הלקוחות הם שבוחרים את ההטבה שהם מעדיפים.

תיקים • לתיכוניסט/ית או לתלמידי הכיתות הצעירות

הפריט היקר ביותר ברשימה, שגם הפך לסמל סטטוס בעבור הילדים – הוא התיק. לתיכוניסט או לילד שעולה לכיתה א’. המתבגרים ללא ספק ישמחו לתיקים ממותגים של אדידס, ניו-באלנס, סלאזנגר (SLAZENGER), או סוויס (SWISS) בשווי 250 ₪ או שובר מתנה ע”ס 100 ₪ לחנות אופיס דיפו וחולצות בית ספר של רשת פוקס, אותם יקבלו במתנה על כל קניה בחנויות, במסעדות ובדוכני המזון של הקניון ב-399 שח’.

לתלמידי הכיתות הצעירות (א’-ה’) תיקי גב אורתופדיים של קל-גב או של ניו באלנס (NEW BALANCE) בשווי 329 שח’ או שובר מתנה ע”ס 200 שח’ לחנות אופיס דיפו וחולצות בית ספר של רשת פוקס במתנה על כל קניה ב – 699 שח’.

כבר יש תיק?

לילד ולמתבגר כבר יש תיקים? תוכלו לקבל את ההטבה על קניית ציוד: שובר על סך 100 שח’ למימוש בחנות אופיס דיפו + חולצות בית ספר של מותג האופנה פוקס במתנה בקניה ב-399 שח’. או שובר מתנה ע”ס 200 ₪ לחנות אופיס דיפו במתנה על כל קניה ב – 699 שח’.

המבצע בין התאריכים 12-20/8/2020 בלבד וכפוף לתקנון המבצע  

חלוקת שובר המתנה תתקיים בדוכן הדיילות בקומת הקרקע בסמוך למעליות השקופות.
בימים א’-ה’ בין השעות 21:30 – 10:30
יום שישי בין השעות 15:00 – 09:30
במוצאי שבת בין השעות 23:00 – 21:00
ועד גמר המלאי

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.