הקייטנות הסתיימו? • הפעילויות לילדים בשער הצפון ממשיכות • ללא תשלום

(צילום: קניון שער הצפון)

בקניון שער הצפון – כל ילד ימצא את הפעילות המתאימה עבורו

אם הילדים שונים זה מזה בתחומי העניין והעולמות שמרתקים אותם, אז למה שפעילויות הילדים לא יהיו כאלו? שער הצפון מציע לאורך חודש אוגוסט בכל יום סדנה חדשה. והשבוע סדנאות יצירת משחקים, תכשיטנות וסדנאות הכנה לבית הספר

הכניסה חופשית

הקייטנות הסתיימו? הילדים בקניון שער הצפון

שבוע שלישי של אוגוסט מגיע בדרך כלל כאשר ההורים כבר עם הלשון בחוץ – הקייטנות הסתיימו, ההוצאות בשיאן, הוויכוחים על שעות מסך עולים לרמות חדשות, וחודש אוגוסט אפילו לא קרוב לסיומו. על מנת להעניק להורים המותשים כמה שעות של פעילות משפחתית איכותית וממוזגת ללא עלות, מציע קניון שער הצפון קונספט הפעלות ילדים “בכל יום סדנה חדשה” – והשבוע יחכו לילדים סדנת הכנת סרגל אישי, יצירת משחק כרטיסיות, סדנת תכשיטנות ומחזיקי מפתחות בעיצוב אישי.

(צילום: קניון שער הצפון)
(צילום: קניון שער הצפון)

כל יום משהו חדש

תפתח את השבוע סדנת יצירת סרגל עץ, במהלכה יצרו הילדים סרגל בעיצוב אישי שילווה אותם לאורך כל שנת הלימודים הקרבה. בסדנת משחק כרטיסיות יכינו הילדים את משחק הילדים האהוב ‘נחש מי אני?’, בסדנת תכשיטנות ילמדו הילדים להכין צמידי חרוזים צבעוניים, ואת השבוע תחתום סדנת יצירת מחזיקי מפתחות על בסיס של ציור אישי או בשילוב אביזרים נלווים.

פעילויות הילדים תתקיימנה בימים:
א-ד בשעות 17:00-19:00
בקומה העליונה, במתחם התרבות הגדול.

הפעילויות כולן יתקיימו בהתאם להוראות התו הסגול: בקפסולות עבודה גרעיניות במרחק שני מטר בין עמדה לעמדה, כאשר מפעילי הסדנה יעטו מסכות וכפפות, ויעברו בין הקפסולות להסבר וסיוע.

סדנאות לילדים השבוע 16-19/8/20:

16/8/20 – הכנת סרגל אישי
17/8/20 – סדנת הכנת משחק נחש מי אני?
18/8/20 – הכנת צמידים מחרוזים
19/8/20 – הכנת מחזיק מפתחות

כניסה חופשית

אתר הקניון 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.