עובדי רשויות ומגזר ציבורי? • הצטרפו גם אתם להצלחה • תואר אקדמי באוניברסיטה הפתוחה

כיתת לימוד בקמפוס הנמל בחיפה - האוניברסיטה הפתוחה (צילום: ירון כרמי)

ימים אחרונים להרשמה • מתחילים 18/10/2020
מירי גוטמן – מזכירת הקמפוס
04-8269222 או 04-8269204

ביה”ס לשלטון מקומי של האוניברסיטה הפתוחה מציע תואר ראשון לעובדי רשויות ומגזר ציבורי • הצטרפו להצלחה!

מציאות החיים התחרותית בישראל נוכחת גם בשלטון המקומי ובמגזר הציבורי בכללותו. על כל מכרז לתפקיד חדש מתחרים מועמדים רבים, ולבעלי תארים אקדמיים יש יתרון משמעותי. תואר ראשון מהווה תנאי קבלה לתפקידים ניהוליים רבים ברשויות מקומיות, משרדי הממשלה, וגם עובדים ותיקים נדרשים להיות בעלי תואר אקדמי על מנת להתקדם במערכת. בעקבות זאת, ברשויות המקומיות פועלים לאפשר לעובדיהם לממש את הפוטנציאל האקדמי שלהם.

כיתת לימוד בקמפוס הנמל בחיפה - האוניברסיטה הפתוחה (צילום: ירון כרמי)
כיתת לימוד בקמפוס הנמל בחיפה – האוניברסיטה הפתוחה (צילום: ירון כרמי)

תוכנית מותאמת לעובדי הרשויות

בית הספר לשלטון מקומי של האוניברסיטה הפתוחה, מציע פתרונות המותאמים לצורכיהם הייחודיים של עובדי הרשויות המעוניינים בתואר ראשון. במסגרת בית הספר מתקיימות קבוצות לימוד ברחבי הארץ, שבהן לומדים עובדי ראשויות ומגזר ציבורי לתואר ראשון במדעי החברה והרוח עם דיפלומה בשלטון מקומי. עד כה למדו בבית הספר במצטבר קרוב ל 2,000  סטודנטים וסטודנטיות אשר מדווחים על שביעות רצון גבוהה ומהווים שגרירים להצלחתו של בית הספר.

קבוצות לימוד כאלה קיימות בקמפוס בית בירם ובקמפוס הנמל בחיפה.
תוכנית הלימודים כוללת קורסים רלוונטיים ומספקת כלים מעשיים בתחומי המנהל והמדיניות הציבורית.

משלבים לימודים ועבודה

עובדים הנמצאים במהלכה של קריירה מקצועית מתקשים לעתים לשלב לימודים עם משרה מלאה וסדר יום עמוס. הבנה זו הובילה לפתיחת קבוצות לימוד ברחבי הארץ, בסמוך למקום מגוריהם ועבודתם של הסטודנטים. כל קבוצה לומדת יחד, יום אחד בשבוע עד לסיום התואר, וזוכה לליווי אקדמי מלא. בנוסף לכך, התכנית מגובה במערך מלגות משותף של מפעל הפיס ומרכז השלטון המקומי ומעניקה מלגות על סך 5,000 ₪ ל 3 שנים כנגד שעות התנדבות בקהילה. הסטודנטים יכולים גם ליהנות ממלגה בסך 1,000 ₪ של האנויברסיטה הפתוחה וממלגות נוספות.

קמפוס הנמל בחיפה - האוניברסיטה הפתוחה (צילום: ירון כרמי)
קמפוס הנמל בחיפה – האוניברסיטה הפתוחה (צילום: ירון כרמי)

צריך רק להתחיל

ההרשמה לתוכנית של בית הספר אינה מותנית בהצגת תעודת בגרות, במספר שנות לימוד, במכינה קדם אקדמית או בעמידה במבחן פסיכומטרי. כך שכל עובד מדינה בעל רצון להתחיל לימודים לתואר ראשון, יכול לסיים אותם בהצלחה תוך 3-4 שנים. כל מה שצריך הוא להתחיל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.