מחפשים תיכון בוטיק בחיפה? בואו לפגישת היכרות בגימנסיה חיפה • ההרשמה עכשיו

לימודי התיכון הם בעלי השפעה רבה על עתידו/ה של הנער/ה ולכן, בטרם תחליטו על השיבוץ לתיכון, אנו מזמינים אתכם לעצור לרגע ולהכיר את תיכון גימנסיה חיפה.
תיכון גימנסיה-חיפה הוא תיכון בוטיק, הממוקם מול לב המפרץ. בגימנסיה תמצאו מסלול תיכוני ייחודי, בכיתות י’ עד יב’ וכן מסלולי המשך בכיתות יג’ – יד’ הכוללים לימודי הנדסאים ואקדמיה. מסלול ההנדסאים מאפשר גיוס לצבא במסלול מקצועי וכן נקודות לתואר ראשון בתעשייה וניהול.
הלמידה בתיכון גימנסיה היא בקבוצות קטנות וכל תלמיד מקבל יחס אישי מיוחד, על מנת לאפשר לו להצליח לממש את הפוטנציאל האישי שלו.

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות אישית עם צוות התיכון, על מנת לתת לכם את מלוא המידע ולאפשר לכם להתרשם מסביבת הלימודים ומצוות ההוראה, זאת בטרם תחליטו לאיזה תיכון להירשם. ההרשמה לכיתות י-יב’ בעיצומה.צרו קשר גם בטלפון או במייל

dudur66@p100.org
טל’: 1800322222


אודות תיכון גימנסיה

קישורים למידע נוסף באתר תיכון גימנסיה:


בתיכון גימנסיה  מבינים שלכל אחד יש את הדרך שלו, השאיפות שלו, הצרכים שלו.
לכן גם תוכנית הלימודים צריכה להיות מותאמת בצורה אישית.
מיד עם הגעתך לתיכון גימנסיה נבנה ביחד תכנית לימודים המותאמת אליך – נבחר יעדים שנתיים במגוון תחומי חייך ונסייע לך לעמוד בהם בהצלחה רבה באמצעות מגוון הכלים העומדים לרשותך.

תכנית הלימודים האישית מאפשרת גמישות פדגוגית ופתרון לימודי איכותי לספורטאים, אומנים, יזמים ואקדמאים צעירים ובאופן כללי לבני נוער המעוניינים ללמוד בתכנית אישית. בנוסף ,סביבת הלימוד אינטימית ונעימה – הלימודים מתקיימים בקבוצות לימוד קטנות , בין 20 ל-25 תלמידים בכיתה.

צפו בווידאו – תיכון גימנסיה – כל תלמיד נחשב


מרכז חוויה “360” : התלמידים נהנים ממפגשים מרתקים, התנסויות מעשיות, סדנאות העשרה ופעילויות ערכיות מעצימות. מעבר לחומר הלימוד “היבש”, תלמיד בגימנסיה נמצא בהרפתקה לימודית בה הוא מתנסה, חווה וזוכה לרגעים מעצימים כחלק ממסגרת לימוד אלטרנטיבית (בלתי פורמאלית) אשר מסייעת לו בתהליך המימוש העצמי – הפעילויות מתקיימות גם לאחר שעות הלימוד.

בנוסף במהלך כל השנה זוכים התלמידים להשתתף בסיורים וטיולים מגניבים, אירועים מיוחדים ופעילויות חברתיות והכל על מנת להעניק לתלמיד מסגרת מעשירה ומעצימה.

צפו בווידאו – אלין כהן מגשימה חלום


מקסימום תמיכה עבורך : הגימנסיה מפעילה לטובת התלמידים מרכז למידה מקצועי ומגוון לטובת שיפור הישגיהם בלימודים :שיעורים פרטניים אחד על אחד ותרגולים אונליין, שיעורי עזר באמצעות מורי התיכון וסטודנטים מצטיינים, פרויקט תלמידים “חונכים ומתרגלים” ועוד . החל מהשנה הבאה ייפעל מערך חונכות אישית המבוסס על מתנדבים לתמיכה מרבית בתלמידים.


אופק תעסוקתי : התלמידים נהנים משיתופי פעולה איכותיים במסגרת ההתמקצעות במגמות, תוך דגש על מתן אופק מקצועי, צבאי ואקדמי לתלמידים ולתלמידות , כדוגמא: פרויקט “המתמחים” המאפשר לתלמידים לרכוש ניסיון אמיתי בשוק העבודה, להתנסות בעבודה עם החברות הגדולות במשק, תוך ליווי וחונכות מקצועית וללמוד על אפשרויות התעסוקה בתחומם, התנהלות כלכלית נכונה והתנהלות בשוק התעסוקה.

בנוסף ,התלמידים עוברים קורסים שונים ביניהם: תכנון וניהול קריירה, ניהול פיננסי ומיומנויות עסקיות בסיסיות, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה וירכשו כישורים רכים אשר יעניקו להם כלים פרקטיים לחיים שאחרי התיכון.

צפו בווידאו – מיצוי הפוטנציאל האישי בתיכון גימנסיה


גישה פדגוגית אחרת : כל תלמיד הוא עולם יחיד ומיוחד !
גימנסיה מובילה מודל פדגוגי חינוכי הוליסטי המתמקד במיטוב ושיפור תחושת רווחת התלמיד בכל הרמות.

צוות המורים עושה את כל הנדרש על מנת “להגיע” לכל תלמיד בעזרת שימוש באסטרטגיות הוראה מתקדמות –
בהתאם לעידן החדש הדורש מאתנו להעניק לתלמידים כלים נפשיים ומחשבתיים מיטביים לצד מיומנויות המאה ה-21 וזאת בדגש על הקשבה, הכלה, והובלת התלמידים לגילוי וביטוי עצמי, מימוש והגשמה חלומות!

תרגישו חופשי ללמוד , להצליח ולהגשים חלומות!
באהבה,
תיכון גימנסיה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. סמנכ"ל פדגוגי ושיווק אמר/ה

  התמונה של אלין כהן, תלמידה שלמדה אצלנו בבית הספר ברשת, אלין הצליחה לשלב קריירה מצליחה יחד עם מסגרת לימודים וסיימה בהצלחה את מבחני הבגרות אליהם ניגשה, בית הספר בנה לה תכנית למידה אישית וליווה אותה כל הדרך להצלחה, בית הספר שלנו מפוקח ע”י משרד החינוך וככזה אנחנו מחויבים לשמור על כל כללי ההתנהגות והלבוש עפ”י קוד האתי של המשרד ואף מעבר לכך.

 2. שמשון אמר/ה

  רק חינוך יהודי חרדי.כל השאר כפירה.

 3. צור אמר/ה

  לשמשון הכופר, תתביש לך בסגידתך הפרימיטיבית. אתה חי יום יום על כל אשר נעשה מחוץ לאמונתך הדתית – דו פרצופיות שאלוהים שלך היה מתבייש בך.

 4. סמנכ"ל פדגוגי ושיווק אמר/ה

  טלי יקרה, בית הספר בהנהלה חדשה ועם הפנים קדימה, אשמח לעזור לך אם תפני אלי למי’ל ואבדוק במה מדובר…בטח ובטח לא בהתכתבויות פה..יום מוצלח!