איתכם עד הבית: הפעילויות של קניון שער הצפון ממשיכות באונליין • מאמנת הורים, פעילויות בייבי מיוזיק, תזונה בריאה, ושמירה על כושר גם בבית

רויטל אדמוני דרך החושים קרדיט אייל קרן
רויטל אדמוני דרך החושים קרדיט אייל קרן

בתקופה זו בה הילדים בבית ומקומות הבילוי סגורים חשוב מתמיד לשמור ככל האפשר על שגרה, לבלות זמן איכות עם הילדים ולהמשיך בפעילויות הקבועות גם מהבית. קניון שער הצפון בקריית אתא עובד בימים אלו בקונספט “שער הצפון עד הבית” ומציע את מגוון פעילויות הקניון בצורה אינטראקטיבית בשידור לייב בעמוד הפייסבוק של הקניון. 

הזמן המשותף בבית הוא הזדמנות מצוינת לבשל עם הילדים וביום שלישי תוכלו ללמוד כיצד להכין עם הילדים פיצה טורטייה ביתית טעימה במיוחד. 

השעות המשותפות גם מעלות הרבה שאלות לגבי איך להסביר לילדים את המצב? האם להסתיר את הלחץ שלנו או לשתף אותם? איך לשמור על הרוגע והשקט בבית בתוך הטירוף הזה? ואיך לשמור על הזוגיות בתוך כל הבלאגן הזה? לצורך כך יתקיים בשלישי בשעה 18:00 מפגש בשידור חי עם דיקלה הראל, מאמנת הורים לילדים בגיל הרך, שתענה לכם על כל השאלות שמטרידות אתכם.

כדי לשמור על כושר תוכלו לצפות ב”שרי פיטנס” – סרטון עם כמה תרגילים לשמירה על  הכושר. בני גיל הזהב יוכלו לבצע מביתם פעמיים בשבוע את שיעורי זומבה גולד המשלבים בין קצב הזומבה לפעילות גופנית מותאמת לגיל השלישי. הורים לפעוטות מוזמנים לבצע איתם את פעילות בייבי מיוזיק, שתועבר אף היא בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הקניון.

 בחמישי (17:00) אחרי שעשינו כושר נמשיך עם תזונה, כיצד שומרים על תזונה  בריאה בתקופת הבידוד  תענה על שאלותיכם  רויטל אדמוני מורה לחינוך תזונתי מחברת תכנית הלימודים אוכל בריא המאושרת ע”י משרד החינוך

 ותרחיב  על אורח חיים בריא גם מחוץ  לשיגרה: איך שומרים על התזונה של הילדים (ושלנו)? רעיונות ליצירתיות תזונתית עם הילדים.

 כמו כן כדי להעביר את הזמן בנעימים עם הילדים באתר הקניון יוקם אזור מיוחד לילדים בעמוד “מבלים פלוס” בו יעלו דפי צביעה לילדים בשיתוף עם ערוץ לולי והופ. 
לדפי הצביעה

אם תרצו ליהנות מהאוכל של מסעדות הקניון בביתכם, תוכלו לבצע הזמנות מרשת הסושיות אושי אושי בנוסף, תוכלו לבקר בקניון ברשתות המזון והפארם שימשיכו לפעול כרגיל. סניף שופרסל יפעל בימים א’-ו ‘ ובמוצאי שבת וסניף סופר פארם יהיה פתוח ללקוחות בין הימים א’-ו’ ובמוצאי שבת

לוח פעילויות 22-28.3

  • ימי שני ורביעי 10:00 זומבה גולד, 11:00 בייבי מיוזיק
  • יום שלישי 12:00 – מתכון לפיצה טורטייה | 18:00 – מפגש עם מאמנת ההורים דיקלה הראל
  • יום חמישי 12:00 – סרטון כושר של שר פיטנס
  • יום חמישי 17:00- תזונה בריאה גם בבידוד עם רויטל אדמוני

לעדכונים ולמידע נוסף:

אתר הקניוןדף הפייסבוק 

הגיבו כאן לכתבה