לא סוגרים – פותחים! מהלך ייחודי קניון שער הצפון | הקניון משיק את "אונליין מול" • הרצאות, הצגות, פעילויות לייב ומשלוחים עד הבית!

בימים בהם ראש ממשלת ישראל מודיע בריש גלי כי "תרבות הפנאי של ישראל תושבת", קניון שער הצפון מוכיח שלא כך הוא ומעביר את פעילויות הפנאי והתרבות של הקניון לרשת. "קניונים כבר מזמן לא רק מרכזי קניות אלא צירי תרבות משמעותיים למשפחות ולכן חשוב לנו להיות איתן דווקא בתקופה הזאת, לשמור ולתמוך בקהילה"

נהנים ממגוון הפעילויות לכל המשפחה שהקניון מציע מדי שבוע? אוהבים לאכול במסעדות קניון שער הצפון? גם בצל ההנחיות החדשות של משרד הבריאות תוכלו להמשיך ליהנות ממגוון מסעדות ופעילויות הקניון בקונספט "שער הצפון עד הבית" אצלכם על הספה. מידי יום יעודכנו פעילויות חדשות המתאימות לכל בני המשפחה, ולכל גיל. הרצאות בשיתוף בליץ ישודרו על מנת להמשיך ולספק לקהל הלקוחות את תכני ופעילויות הקניון הקבועות, יוכלו המבקרים לקחת חלק פעיל מהבית בשידור חי בחי פה ובעמוד הפייסבוק של הקניון.

הרצאה – משפחה מנצחת!
16/03/20, יום שני, בשעה 20:00
• בשידור חי

וידאו

הרצאה מיוחדת | הורות מקדמת אושר – דיקלה הראל

שער הצפון עד הבית בשיתוף Blitz בליץ – הצטרפו אלינו להרצאה מיוחדת מאת דקלה הראל בנושא "הורות מקדמת אושר" >>

פורסם על ידי ‏קניון שער הצפון‏ ב- יום שני, 16 במרץ 2020
דקלה הראל (צילום: שרון בוכבינדר מורן)
דקלה הראל (צילום: שרון בוכבינדר מורן)

המרצה – דיקלה הראל: היא ילדה להורים גרושים, שבגיל 30 החליטה להפוך את חיי המשפחה שלה לפרויקט חייה! היום היא מרצה, מאמנת ומנחת סדנאות על פי גישה שפיתחה- הורות מקדמת אושר. בהרצאה מרגשת ומעוררת השראה תיקח אתכם דיקלה למסע מעצים, שבו תגלו איך אפשר להפוך את המציאות החדשה בצל הקורונה להזדמנות פז עבורכם ועבור הילדים שלכם. בואו לגלות איך להפוך כל יום ליום מיוחד ומעצים, שירחיב את  האושר שלכם ושל הילדים שלכם. איך לנצח את המציאות החדשה בצל הקורונה וליצור שגרה משפחתית רגועה, מחברת ומעצימה!

פעילות זומבה גולד, בימי שני ורביעי בשעה 10:00
• בשידור חי

זומבה גולד בשער הצפון (צילום: שאטר סטוק)
זומבה גולד בשער הצפון (צילום: שאטר סטוק)

פעילות בייבי מיוזיק, בימי שני ורביעי בשעה 11:00
• בשידור חי

משלוחים עד הבית

לאכול בחוץ אמנם לא תוכלו בתקופה הקרובה, אך כן תוכלו ליהנות מהאוכל המשובח של מסעדת אושי אושי בביתכם. רשת הסושיות אושי אושי, ממשיכה לפעול במתכונת משלוחים בלבד.

כדי להעביר את הזמן בנעימים עם הילדים באתר הקניון הוקם אזור מיוחד לילדים בעמוד "מבלים פלוס" בו עלו דפי צביעה ופעילות לילדים בשיתוף עם ערוץ לולי והופ.

הגיבו כאן לכתבה