החיפאים מאוניית הקורונה ביפן, ינוחו השבת כבר בישראל

בני משפחת החיפאים מאוניית הקורונה, עדנה והנרי בן שבת, שמחים לעדכן שאת השבת הזאת הם יזכו לעשות כבר בישראל.

הזוג החיפאי יעבירו את השבועיים הקרובים במתחם מיוחד, שהוכן עבורם בבית החולים שיבא תל השומר. בני המשפחה המורחבת אינם מורשים לבקרם, עד לתום תקופת ההסגר. המשפחה תיפגש רק בתום ימי הבידוד, שיימשכו כ-14 יום, על פי הוראות משרד הבריאות.

קובי בן שבת, בנם של עדנה והנרי בן שבת:

ההורים בדרך, הם מאושרים לצאת מהאונייה מצד אחד, מצד שני דואגים לבני המשפחה שנשארו מאחור. מקווים להתאחד איתם בנוסף, מצפים לעבור את ה-14 ימים הקרובים בבידוד בצורה הטובה ביותר.

אור ליום שישי, 21/2/20, ינחת מטוס מנהלים ועליו המטיילים הישראלים, אשר שהו בבידוד על הספינה ביפן ושרשויות הרפואה ביפן התירו את טיסתם לישראל. בזמן עזיבתם את יפן לא הופיעו אצלם כלל סימני ההידבקות מנגיף הקורונה.

לאור חשיבות בריאות הציבור בישראל ונקיטת משנה זהירות בטיפול בשבים מהמזרח ובדגש על המטיילים ששהו על הספינה, הוחלט, בעצה אחת עם גורמי הבריאות והתעופה שהמטוס המיוחד ינחת בנתב”ג ויעצור ברחבה מרוחקת. מספר מצומצם מאוד של עובדים מנמל התעופה בן גוריון יטפל במטוס.

בנתב”ג יועברו הנוסעים לאוטובוס של מד”א וילוו על ידי נציג משרד הבריאות ומד”א היישר לבית החולים שיבא בתל השומר, שם נערכים לקליטתם להמשך הבדיקות וההשגחה. כבודת הנוסעים תועבר למשאית של משרד הבריאות להמשך טיפול ובדיקה ולא תישאר בשדה התעופה בן גוריון.

נמשיך ונעדכן בבוקר יום שישי ונאחל לשבים בריאות טובה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    חיבים לנוח החברים החיפאים אשר ינחתו מהספינה ביפן.שיהיה לכם שבת שלום ומבורכת.