כל מה שאתם אוהבים בקניון שער הצפון: הרצאה על טעינת מוטיבציה • סדנה לט”ו בשבט • מבצעי ולנטיינס • סרט מדובב לילדים • הרקדה המונית • יריד שישי שיק • 09-15/02/20

כשבחוץ קריר וגשום, כיף לבלות במגוון פעילויות מהנות ללא תשלום שמתאימות לכל גיל. מקטנטנים, דרך ילדים ועד מבוגרים ובני גיל הזהב. קניון שער הצפון ממשיך עם פעילויות ההעשרה לכבוד ט”ו בשבט ו-ולנטיינס דיי, הרצאה לקהל הבוגר בנושא מוטיבציה, לצד פעילויות קבועות כמו הרקדות המוניות, פעילות בייבי מיוזיק וזומבה גולד, הקרנת סרט לילדים ויריד שישי שוק.

במהלך כל השבוע הקרוב 07-13/02/20, לקראת הוולנטיינס דיי שיתקיים ב-14 בפברואר תוכלו לפנק את אהוביכם במתנה רומנטית במיוחד – ללא תשלום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקנות בחנויות ומסעדות שער הצפון ב-299 ש”ח – ולקבל מתנה זוג ספלים מהודר עם כינויי החיבה האהובים כתובים עליהם. המבצע תקף בכל חנויות הקניון (פרט לאיקאה, שופרסל ומפעל הפיס והלוטו). חלוקת השוברים תבוצע בדוכן הדיילות בקומת הקרקע עד גמר המלאי.

סדנת הכנת ראש דשא לט”ו בשבט
09/02/20, יום ראשון, בשעה 17:00
בקומה העליונה ליד הבבילון

עם עליית המודעות להגנה על הסביבה, ראש השנה לאילנות, הלא הוא ט”ו בשבט, הופך לרלוונטי יותר מתמיד ומזכיר לכולנו את החשיבות של השמירה על הטבע והצומח. בסדנה זו נכין ראש דשא אישי עם חול זרעים, נעצב את ראש הדשא על פי דמיוננו. ניתן יהיה להוסיף עיניים זזות וקישוטים. בסיום הסדנה ייקחו הילדים את ראש הדשא הביתה ויוכלו להשקות אותו עד שיגדל. ההשתתפות חינם!!!

10/02/20, 12/02/20, בימי שני ורביעי
בשעה 10:00 זומבה גולד • בשעה 11:00 בייבי מיוזיק
במתחם הג’ימבורי בקומת קרקע

הורים לפעוטות יוכלו גם הם ליהנות מפעילות משותפת עם הילדים. בימי שני ורביעי תוכלו לבצע יחד עם הפעוטות פעילות “בייבי מיוזיק”- פעילות מוזיקלית משותפת לקטנטנים ולהורים. זומבה גולד – תנועה בקצב לגיל הזהב.

הרצאה • טעינת מוטיבציה • אורי גל
10/02/20, יום שני, בשעה 19:00
בסינטה בר אקספרס בקומה העליונה
ההרשמה מראש.

גם לקהל הבוגר יש מגוון פעילויות – ביום שני תוכלו להשתתף בהרצאה בנושא טעינת מוטיבציה של המרצה אורי גל. כשהסוללה נגמרת בטלפון הנייד שלנו, מיד אנו רצים לטעון אותו. אבל כאשר אנחנו באופן אישי על סוללות שנגמרות, איך אנו טוענים אותן? ההרצאה מערבת את המשתתפים באופן אקטיבי כך שבסופה הם יוצאים עם כלים מעשיים ליישום טעינת מוטיבציה בזוגיות, בבית, בעבודה ובכלל מעגלי החיים.

אורי גל - הרצאה בקניון שער הצפון (צילום: בליץ)
אורי גל – הרצאה בקניון שער הצפון (צילום: בליץ)

סרט מדובב + פופקורן חינם: הקרנת סרט אבא אווזה
11/02/20, בשעה 17:30
מתחם התרבות בקומת הכניסה, ליד מסעדת גרג

פעילות נוספת לילדים שתתקיים ביום שלישי היא הקרנה חינם (כולל פופקורן!) של סרט האנימציה “אבא אווזה” בדיבובו של טל פרידמן. הסרט עוקב אחר אווז שנפצע ונותר מאחורי הלהקה. בדרך מקרה הוא מציל צמד ברווזנים קטנים שנצמדים עליו ומכריזים עליו כעל ההורה שלהם. הוא מבין שעליו לשמור על הצמד ולוקח אותם עימו למסע חזרה הביתה.

הסרט אבא אווזה (באדיבות: האוזן השלישית)
הסרט אבא אווזה (באדיבות: האוזן השלישית)

הרקדה עם דדה לוסקי
06/02/20, יום חמישי, בשעה 19:30
במתחם התרבות בקומה העליונה (בסמוך לבבילון פארק)

בני 50 ומעלה יוכלו ליהנות משיגעון הזומבה שסחף את הארץ עם הזומבה גולד שמשלב אימון אירובי גופני באמצעות ריקוד בקצב לטיני, המותאם לעבודה על אזורים שחשוב לעבוד עליהם בגיל מבוגר. אם הפעילות המוזיקלית, עשתה לכם חשק להמשיך ולרקוד, תוכלו ליהנות גם מהרקדה המונית של דדה לוסקי, בוגר להקות מחול ומרקיד 28 שנים, מהגיל הרך ועד גיל הזהב.

הרקדה בקניון שער הצפון עם דדה לוסקי (צילום: אלכס הובר)
הרקדה בקניון שער הצפון עם דדה לוסקי (צילום: אלכס הובר)

יריד שישי שיק
07/02/20, יום שישי, בין השעות 10:00-14:00

חובבי אופנה ישראלית ופריטי מעצבות במחירי מציאה, יוכלו לפקוד את יריד שישי שיק שחוזר החודש לקניון. מדובר ביריד שכולו אופנה עם פריטי אופנה ייחודיים של מעצבות וסטייליסטיות ישראליות, ביגוד יד שנייה, כובעים מעוצבים של המעצבת בר פוליקר, תכשיטים – והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד. ביריד ישתתפו הסטייליסטיות מירי גביש קסטיליה, יעל מורדכייב, אנג’לה פרנסס מונכר סוויסה, נופר מואטי איזנקוט, עדי לוי ועוד שיפתחו את ארון הבגדים האישי שלהן ויציגו למשתתפים את הקו האופנתי שלהן.

שישישיק – יריד אופנה. לראשונה בקניון שער הצפון (צילום: שאטרסטוק)
שישישיק – יריד אופנה בקניון שער הצפון (צילום: שאטרסטוק)

הכניסה חופשית,
קניון שער הצפון, קריית אתא

הגיבו כאן לכתבה