פתיחתו של קמפיין: העבודה • גשר • מרץ בחיפה

בראשון בערב (19/01/19) השיקו מפלגות העבודה-גשר-מרצ את קמפיין הבחירות שלהם בעיר חיפה | צפו בוידאו

ראיון עם עמיר פרץ בהשקת הקמפיין בחיפה (מאת עדי לסקר)

את כנס השקת הקמפיין בחיפה פתחו ח"כ עמיר פרץ (העבודה), ח"כ ניצן הורוביץ (מרצ), יו"ר מטה חיפה – קובי בלה, מזכיר המחוז – ישראל סביון וחברת מועצת העיר – נעמה לזימי. הכנס נערך במטה הבחירות ברחוב חורי בעיר בהשתתפותם של כ-60 תושבים מרחבי חיפה.

הבשורה האמתית לתושבי חיפה מהכנס, הם דבריו של ח"כ עמיר פרץ, בראיון הבלעדי שהעניק לאתר החדשות חי פה. בסוף הראיון הצהיר ח"כ עמיר, בעברו כיהן כשר להגנת הסביבה, כי בכוונתו לסגור את פעילות המפעלים המזהמים במפרץ חיפה עד ליישום כל ההנחיות והמסקנות לביצוע, על מנת לטפל בזיהום האוויר.

רענן כהן

יו"ר העבודה-גשר, ח"כ עמיר פרץ:

היום אנחנו מתחילים לבנות את החסינות האמיתית למדינת ישראל, כמיליון ילדים עניים, לחולים שממתינים בתור לבתי החולים, לגמלאים ולנכים, למשפחות הצעירות ולמשפחות החד הוריות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים, להתיישבות העובדת המותקפת על ידי הממשלה, חסינות למיעוטים המופלים. זאת מטרתנו המרכזית, ולכן קמה מפלגה מאוחדת גדולה וחזקה שתהיה הלב החברתי והמצפן המדיני של הממשלה הבאה שתהיה ממשלת התיקון לישראל.
רענן כהן

יו"ר מרצ, ח"כ ניצן הורוביץ:

האיחוד הזה הוא בשורה מצוינת לכל מי שדוגל בשלום, צדק חברתי, שותפות יהודית ערבית, זכויות אדם ואזרח, לכל מי שדוגל בשלטון החוק ובדמוקרטיה. עבור מי שרוצה לראות כאן תהליך מדיני, כלכלה הוגנת ושוויון זכויות. ממשלה שרואה בני אדם, את כל בני האדם. ללא הבדל דת, לאום גזע ונטייה מינית.
3 תגובות
 1. אליעזר הברמן אמר/ה

  להערכתי היו בארוע מעל 100 איש כי מחוסר מקום חלקםמעמדו והיו בחוץ

 2. יעל אמר/ה

  כמעט כולם גברים בגיל ממוצע של 75

  1. חגי גוטמן אמר/ה

   שיהיה להם בהצלחה מכל הלב

לא ניתן להגיב