כפל מבצעים בקניון שער הצפון | קונים מגוון מוצרים בהנחות של עד 70% וגם מקבלים הנחה בת 50 שקלים לארוחה במסעדה

כפל מבצעים בקניון שער הצפון

כשחורף וקר בחוץ, מזל שהמבצעים רק הולכים ונהיים יותר ויותר חמים. קניון שער הצפון יוצא במבצע חורף במיוחד עם פנקס שוברים המציע הנחות של עד 70% למגוון חנויות הקניון. בנוסף לאחר הקנייה במחירי המבצע תוכלו לקבל שובר נוסף להנחה בסך 50 שקלים למימוש במסעדות הקניון.

אז מה קונים עם פנקס השוברים?

אם אתם מחפשים בגדים ופריטים חמים לחורף, ברשת קסטרו תוכלו ליהנות מבגדים בהנחה של עד 70%. להנחה זהה תזכו גם ברשת אייס קיוב, בניוז תוכלו לקנות סריג חורף ב-49.90 ₪ בלבד, בג’ינג’ר תתפנקו בשמיכה רכה לחורף ב-49.90 ₪, בזיפ תוכלו לרכוש מבחר סריגים ב-40 ₪ בלבד ובסופר פארם תוכלו להתחמם עם כרית חימום ב-18.90 ₪.

רוצים משהו לנשנש?

בסינטה בר יציעו לכם חציל מהטאבון וקינוח לבחירה ב-19 ₪ בלבד, במאפה נאמן תוכלו ליהנות ממרק חם לחורף ב-15 ₪, בביגה תוכלו לשתות כוס יין ב-15 ₪ או בירה ב-10 ₪ בלבד בהזמנת מנה עיקרית ובקפה לנדוור בהזמנת קינוח תקבלו שתי כוסות קפה מתנה.

רעבים לעוד קניות?

בפוקס הום תיהנו מ-50% הנחה על כל החנות, ברשת ג’נטלמן תוכלו לקנות כל פריט בחנות ללא מע”מ, בצומת ספרים תקבלו ספר שני ב-50% הנחה, בארנקי אולגה תתחדשו בתיק גב ב-19 ₪ בלבד ובהייר בוטיק תיהנו מלוק חדש שכולל צבע + תספורת + פן ב- 150 ₪.

שובר להנחה בסך 50 ש”ח למימוש במסעדות הקניון

אם כל הקניות האלו הפכו אתכם לרעבים, יש לנו בשורה טובה עבורכם. השוברים הם רק החלק הראשון של המבצע. במידה וקניתם ב-299 ₪ ומעלה בחנויות הקניון, תקבלו שובר להנחה בסך 50 ש”ח למימוש במסעדות הקניון: קפה לנדוור, קפה גרג, סינטה בר אקספרס והסושי בר אושי אושי.

קניון שער הצפון, קריית אתא

הגיבו כאן לכתבה