חלום של פעילויות בקניון שער הצפון 12-18/01/20 • חינם

חלום של שבוע בקניון שער הצפון: 12-18/01/20
הרצאה על חלומות ומשמעותם, הקרנת הסרט מפלצות בשלג,
ריקוד זומבה גולד ופעילות בייבי מיוזיק להורים ולילדים • חינם

אלפי שנים שבני אדם תוהים על חלומות ומשמעותם – האם החלום הוא סיפור מגלה עתידות, יצירה ממעמקי הנפש או שאולי הוא חסר משמעות? כאשר חלומות רבים הציפו את לילותיה, והסקרנות גברה, החליטה יעל תורג’מן שהיא רוצה למצוא פתרונות. במשך כמה שנים עמלה וחקרה את החלומות דרך פורום חלומות שניהלה באינטרנט.

14/01/20, יום שלישי
הקרנת הסרט “מפלצות בשלג” בשעה 17:30.
מתחם התרבות בקומת הכניסה ליד גרג.

הורים לילדים גדולים יותר יוכלו ליהנות איתם מהקרנה חינם (כולל פופקורן!) של סרט האנימציה המדובב “מפלצות בשלג”. העלילה מתרחשת בקרב קהילת מפלצות השלג “ביגפוט” בה מסתובבת אגדה אורבנית המספרת אודות קיומם של יצורים קטנים ומופלאים בשם “סמולפוט”, שהם למעשה בני אדם. שני ביגפוט סקרנים יוצאים להרפתקה להוכיח את השמועה ולהביא בחזרה לכפר הוכחה חיה.

מפלצות בשלג (צילום: האוזן השלישית)
מפלצות בשלג (צילום: האוזן השלישית)

15/01/20, יום רביעי
הרצאה: הכל על חלומות ומשמעותם

בקפה גרג • שעת פתיחת דלתות: 19:30, שעת תחילת הרצאה: 20:30

יעל תוגמן (צילום: בליץ)
יעל תוגמן (צילום: בליץ)

במהלך המחקר היא גילתה את העקרונות של החלום, כיצד הוא נוצר, שפת החלום, ופיתחה את הדרך לפרש חלומות באופן מדויק וקולע למטרה. היא תיעדה את הדברים בספר “נפלאות החלום”. יעל תשתף בהרצאה מיוחדת במחקר שעשתה ותחשוף את סודות החלום.

לוח פעילויות 12-18 בינואר:

לאחר ששקעתם בעולם החלומות, זמן לחזור למציאות באמצעות ריקוד טוב. גם השבוע תוכלו להשתתף כמדי שבוע בפעילויות המוזיקליות הקבועות לגילאים שונים: “בייבי מיוזיק”- פעילות מוזיקלית משותפת לקטנטנים ולהורים ו”זומבה גולד”- אימון אירובי גופני באמצעות ריקוד לטיני המותאם במיוחד לגילאי 50 ומעלה.

ימים שני ורביעי
בשעה 10:00 זומבה גולד
בשעה 11:00בייבי מיוזיק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.