ספורטן חיפה | אירועי חודש ינואר 2020

ספורטן חיפה מאפשר מגוון רחב של עשייה הבאה לידי ביטוי בתכנית פעילויות מושקעת לאורך כל השנה: במתקני הספורט האיכותיים, בבריכות השחייה, בחגים, בחדר כושר המאובזר, באירועים המושקעים, בקפטריה ובמופעים של הכוכבים המובילים בישראל. צוות הספורטן מציג את אירועי ינואר 2020 ומזמין אתכם לחבור ולהצטרף למשפחה חמה, מקום אכפתי ואמיתי שדואג להכי טוב בשבילכם.

ספורטן חיפה (צילום ועריכה: חיים דדוש)

שנת 2020 בספורטן

שנת 2020 יוצאת לדרך!רשת ספורטן מסכמת שנה מופלאה של חוויות בלתי נשכחות ומאחלת למנוייה שנה אזרחית חדשה מלאה בריגושים, התמדה, הישגים ואהבה, הרבה אהבה.גם בשנת 2020 אתם תיהנו מהתוכן האיכותי ביותר, האמנים הנחשבים בישראל, החוגים, הפעילויות ומתקני הכושר המתקדמים ביותר. ומעל הכול – אנשי הצוות והמנויים, שיהפכו את השנה החדשה שלכם למדהימה.צילום ועריכה: חיים דדוש

פורסם על ידי ‏ספורטן חיפה‏ ב- יום שלישי, 31 בדצמבר 2019

“חביתה של עשירים”
מרצים: טלי גולדנברג ודויד רזניק
19/01/20, יום ראשון, 19:00
באולם רימון

לחשוב מחוץ לגזרה. בהרצאה נלמד שתזונה נכונה אפשרית גם לעצלנים שביננו. נלמד דרכים להקל על עצמינו בשמירה על תזונה נכונה ביומיום ובשגרה העמוסה של חיינו. נלמד להתגבר על מכשולי הזמן לטובת הזנה נכונה לגופינו. נטעם ונתנסה במוצרים שיכולים וכדאי שייכנסו לתפריט ביומי שלנו.מרצים: טלי גולדנברג ודויד רזניק – דיאטנים קליניים.
חוג שילוב אומנויות יסתיים בשעה 18:30.

סדנת תשבצי היגיון
מנחה: עליזה רביב
21/01/20, יום שלישי, 12:30
באולם רימון

לא רק שרירי הגוף, אלא גם שרירי המוח. בואו לבילוי חברתי, מאתגר ומחזק את הזיכרון.

הרשמה מראש במשרדי המועדון | מספר המקומות מוגבל | חוג שילוב אומנויות יסתיים בשעה 12:00.

לקופידון אין גיל “לפגוש את עצמך בטוב”
מנחה: עליזה רביב
22/01/20, יום רביעי, 18:30
באולם רימון

מפגש חוויתי להתבוננות על החיים. ננסה להבין מדוע אנחנו נוטים לפרש סיטואציות בצורה מסוימת, נדבר על יצירתיות ככלי התמודדות עם אתגרים ועוד. הסדנא משלבת כלים מעשיים ומאפשרת לנו לפגוש את עצמנו ואת הסובבים לנו בטוב. בהנחיית: חיה שדלצקי
הרשמה מראש במשרדי המועדון.

השקת לס מילס
28/01/20, יום שלישי
19:30-20:30 – בודי בלאנס עם סיגל פלד ושרונה בר
20:45-21:45 – בודי פמפ עם שרונה בר
באולם אורן


מופעים שהסתיימו בספורטן – ינואר 2020

יום מאמן הכושר האישי
03/01/20, יום שישי, 08:00-15:00

בחדר הכושר

אימון אישי הוא תהליך שמטרתו לסייע לאנשים להציב יעדים, להשיג מטרות, להתגבר על מכשולים ולשמר מוטיבציה לאורך זמן. תהליך זה מונחה ומלווה על ידי מאמן אישי, מוסמך ומקצועי. ביום זה נקיים יום פתוח למנויים שיכלול ייעוץ, הכוונה ובניית תכנית אימונים מותאמת אישית ע”י צוות מאמני הכושר המקצועי של הספורטן. ביום זה תינתן הטבה לרוכשים כרטיסיית אימונים.

בטחון אישי לגיל השלישיעל נוכלים, עוקצים ודרכי התגוננות
מרצה: חיים כהן
06/01/20, יום שני, 12:30-14:00

באולם רימון

הרצאה מרתקת בנושא הסכנות הרבות שרובצות לפתחם של המבוגרים. חידוד המודעות ומתן כלים מעשיים למניעתם. ההרצאה תציג את שיטות נוכלים והגנבים, כיצד לזהותם ואם חלילה “נופלים בפח”, מה ניתן לעשות ע”מ למזער נזקים.

מרצה: חיים כהן. קצין בדימוס, שירת 31 שנה במשטרת ישראל. מתפקידיו הבולטים: מפקד מרחב שפלה, הנגב וראש מה”ד. כהן הקים וניהל את האגף הבכיר לניהול מצבי משבר וחירום במשרד לביטחון הפנים. הרשמה מראש במשרדי המועדון.

יום חיידק השמחה – “יוגה צחוק”
מנחה: לירון רוסבי
08/01/20, יום רביעי, 11:30
באולם ארז

סדנת צחוק מצוינת לפריקת מתחים מהמביאה לשחרור פיזי ומנטלי. הסדנא מועברת בדרך לא קונבנציונלית ובאווירה חיובית של שמחה, צחוק, הומור ומוזיקה.

שלווה ברטי“חיה פה ושם”
16/01/20, יום חמישי, 20:30
באולם אורן

שלווה ברטי במופע חדש בו היא שוזרת את סיפור חייה ומבצעת שירי רטרו לצד שירים חדשים. בייחודיות המאפיינת אותה, היא מרגשת וסוחפת את הקהל לשיר ולרקוד איתה. בואו להתענג על השירים והסרטים המוקרנים על גבי מסך לאורך כל ההופעה.

המופע ללא עלות | יש לקחת הזמנות ממשרדי המועדון | אורחים של מנויים בעלות של 30 ש”ח | ביום זה שיעור זומבה יתקיים באולם ארז בשעה 20:30.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. אייל אמר/ה

    כמו שניתן לראות רוב הפעילויות לקשישים. אין אפילו פעילות אחת לילדים.