תשעה ימים של בלאק פריידי עד 80% הנחה בקניון שער הצפון • 22-30/11/19

מי אמר שאת חגיגות הקניות של בלאק פריידי צריך לציין רק ביום אחד? קניון שער הצפון בקריית אתא הופך את יום הקניות הבינלאומי לתשעה ימים של פסטיבל שופינג מלא במבצעים והטבות משתלמות במיוחד עד 80% הנחה בכל הרשתות והמותגים המובילים בין התאריכים 22-30/11/2019.

בהתאם להיותו קניון המשפחות של אזור הצפון מציע קניון שער הצפון מגוון של מבצעים שיתאימו לכל אחד מבני המשפחה.  הנשים יוכלו ליהנות מתכשיטים ללא מע”מ ברשת רויאלטי, מ40% הנחה על מגוון תכשיטים ברשת מגנוליה, ממבצע 1+1 על חזיות בבוניטה דה מאס, 40% הנחה על כל קולקציית החורף באייס קיוב, 30% הנחה על דגמי העונה בליידי קומפורט וגם ליהנות מ-1+1 על שפתונים בסקארה או בושם Chloé ב-249 ₪ באסנס.

מבצעי בלאק פריידי בקניון שער הצפון (צילום: ג'ינג'ר)
מבצעי בלאק פריידי בקניון שער הצפון (צילום: ג’ינג’ר)

הגברים יוכלו לקנות בין היתר מגוון מתנות ופריטים לגבר ברשת החנויות ג’נטלמן ללא מע”מ, או להתחדש בבושם ורסאצ’ה לגבר באסנס ב-149 ₪ בלבד והילדים יוכלו להיכנס למתחם הטרמפולינות בבילון jump בעשרה ש”ח בלבד.

מבצעי בלאק פריידי בקניון שער הצפון (צילום: מאניה ג'ינס)
מבצעי בלאק פריידי בקניון שער הצפון (צילום: מאניה ג’ינס)

כל המשפחה תוכל גם ללכת יחד לקפה גרג וליהנות ממרק חם ב-20 ₪ בלבד, לקנות מוצרים לבית בשוורץ הום עד 50% הנחה, להתחדש במגוון מוצרי מולטימדיה ב-15% הנחה בהוט או להתפנק בספר במחיר מצחיק של עשרה שקלים בלבד מהמגוון שבמבצע. 

המבצעים בתוקף מה-20-30/11/2019
פירוט המבצעים המלא באתר הקניון
קניון שער הצפון, קריית אתא

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.