לעשות שינו אמיתי בעצמך ב 17/11 • אימון גופני בריקוד ופעילות מוזיקלית עם הקטנטנים • חינם • בקניון שער הצפון

שבוע של יציאה מהשגרה בקניון שער הצפון

בין אם אתם הורים לפעוטות שרוצים לבצע פעילות משותפת ומהנה איתם, בני 50 ומעלה שמעוניינים לבצע אימון אירובי בקצב לטיני או אנשים שרוצים לבצע שינוי משמעותי בחייהם ולקבל כלים להנהגה עצמית – תוכלו ליהנות גם השבוע ממגוון פעילויות בקניון שער הצפון והכל ללא תשלום.

המשפט “לא ייצא ממך כלום” הוא אחד המשפטים הקשים שיכול לשמוע אדם בצעירותו. ערן שומרון שמע את המשפט הזה פעמים רבות בילדותו. הוא החליט לא להקשיב למי שניסה לדכא אותו והפך לבעלי חברת  Esports המאמנת מאות של רצים ואתלטים, בעלים של “המכון לניהול המעשי” המעניק הרצאות וייעוץ וליווי לחברות ולאנשים פרטיים וגם הצליח לסיים 31 מרתונים והשתתף בחמש תחרויות איש ברזל.

הרצאה: “לא ייצא ממך כלום”
מרצה: ערן שומרון
יום ראשון 17/11/19, 20:00
פתיחת דלתות: 19:30

ערן מעביר הרצאות המבוססות על סיפור חייו המסבירות לאנשים כיצד לבצע שינוי אמיתי בחיים, להבין כי העבר שלהם אינו מעיד על העתיד שלהם ולהעניק להם כלים מעשיים להנהגה עצמית. ביום ראשון, 17 בנובמבר, יגיע ערן עם ההרצאה לקניון שער הצפון בקריית אתא, הכניסה חופשית בהרשמה מראש.

בנוסף להרצאה, תוכלו ליהנות במהלך השבוע מפעילויות קבועות נוספות ללא תשלום המתקיימות מדי ימי שני ורביעי בקניון שער הצפון: “בייבי מיוזיק”- פעילות מוזיקלית משותפת לקטנטנים ולהורים ו”זומבה גולד” – אימון אירובי גופני באמצעות ריקוד לטיני המותאם במיוחד לגילאי 50 ומעלה.

זומבה גולד
בימים שני ורביעי, 10:00

זומבה גולד בשער הצפון (צילום: שאטר סטוק)
זומבה גולד בשער הצפון (צילום: שאטר סטוק)

בייבי מיוזיק
בימים שני ורביעי, 11:00

"בייבי מיוזיק" להורים ולפעוטות בקניון שער הצפון
“בייבי מיוזיק” להורים ולפעוטות בקניון שער הצפון

 הכניסה חופשית,
קניון שער הצפון קרית אתא 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.