היערכות משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל בליגה העל בין קבוצות הפועל חיפה ומכבי חיפה שייערך באצטדיון סמי עופר שהתקיים היום 31/8/19

שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו היום (שבת 31/8/19) החל משעות הערב באיצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה במשחק הכדורגל בין קבוצות הפועל חיפה ומכבי חיפה במשחק שיחל הערב בשעה 20:30, שערי האיצטדיון יפתחו כבר מהשעה 18:30.

האיצטדיון ע"ש "סמי עופר" בחיפה (צילום: אדיר יזירף).
האיצטדיון ע”ש “סמי עופר” בחיפה (צילום: אדיר יזירף).

עקב בידוק קפדני הצפוי בשערי הכניסה, מומלץ לקהל האוהדים להקדים את בואו לאצטדיון. להלן הסדרי התנועה הצפויים בערב המשחק: צירי הגישה לאצטדיון מצומת הפסל לכיוון האצטדיון ומכיוון כיכר פרס לכיוון כביש 4 ייחסמו החל מהשעה 17:30.

לבאים לאצטדיון ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניונים הסמוכים לאצטדיון – חניוני הוט, אינטל, מרכז הקונגרסים, בסיס תובלה, וניתן להגיע לחניוני האיצטדיון.

לא ניתן לעשן בתחומי האצטדיון ולא תותר הכנסת בקבוקי פלסטיק ופיצוחים לאצטדיון.

החל מהשעה 17:00 לא ניתן לחנות בשכונת נאות פרס למי שאינו תושב המקום, תתקיים אכיפה קפדנית במקום.

הכניסה לתושבי השכונה תתאפשר דרך הרחובות עזר וייצמן, יא’ הספורטאים ומכביש 4 דרומית לאצטדיון. לנכנסים באמצעות כרטיסים אשר הוזמנו באמצעות האינטרנט, יש לוודא קיפול הכרטיסים לפני ההגעה לשערי האצטדיון. לא תותר הכנסת אלכוהול למקום ולא תותר כניסת אוהדים אשר נמצאים תחת השפעת אלכוהול. לא תותר כניסה עם נשק. הכנסת דגלי פריסה מותנית באישור המשטרה.

משטרת מחוז חוף: ״אנו קוראים לכלל האוהדים להישמע להוראות השוטרים והסדרנים ולהנות מחווית כדורגל מהנה ותרבותית״.

משחק דרבי בכדורגל בין קבוצות הפועל חיפה ומכבי חיפה היום 31/8/19: 5 שעות לפני תחילתו של הדרבי הגדול בכרמל, התקבל האישור הרשמי לדגל הפריסה של אוהדי הפועל חיפה, הדגל אורכו 30 מטר, זאת לאחר שמכבי האש כבר נתנו את האישור הסופי לכך. המאמצים של מנכ”ל המועדון, של אורן שטרלינג, יחד עם הקב”ט ומנהל האירוע יונה לסרי, נשאו פרי ובכך מבחינת האוהדים האדומים של הפועל חיפה המארחת של המשחק התפאורה תהיה מושלמת.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.