בקניון שער הצפון לא מפסיקים • זומבה • פעילות לכל המשפחה • הרצאות • חינם

מעיין דרורי אוחיון (צילום: בליץ)

החופש הגדול אולי תם, אבל הפעילויות לכל המשפחה ללא תשלום בקניון שער הצפון בקריית אתא ממשיכות והשבוע (01-07/19) שיעורי זומבה גולד לסבים ולנכדים, פעילות בייבי מיוזיק להורים ולפעוטות והרצאה ללא תשלום שתסייע לנו להבין כיצד להשפיע על ההצלחה שלנו.

הרצאה

יום שני, 02/09/2019, בסינטה בר אקספרס
שעת פתיחת דלתות: 19:00
שעת תחילת הרצאה: 20:00
הבטחת מקומות עד השעה 19:30

איך המחשבות שלנו משפיעות על המציאות ועל ההצלחה שלנו? האם אנחנו מושפעים ממה שהחברה שלנו החליטה? איך זה שאנחנו מגיעים לאותן תוצאות בחיינו שוב ושוב ומתאכזבים? האם אפשר לקחת את השליטה להצלחה שלנו מבלי לחכות למזל או גורל? ולמה עבדו עלינו כשאמרו לנו: שאם נחשוב טוב, יהיה טוב?

מעיין דרורי אוחיון (צילום: בליץ)
מעיין דרורי אוחיון (צילום: בליץ)

התשובות לשאלות אלו ולעוד נוספות יתקבלו ביום שני ה-2 לספטמבר בהרצאה ללא תשלום של מעיין דרורי אוחיון, בעלת עסק ארצי משנת 2007 המעסיקה עשרות עובדים. היא עוזרת לעצמאיים שכל העסק על הכתפיים שלהם וטובעים כבר מרוב עבודה שחורה, איך למנף את העסק, להגדיל את הרווחים ולא על חשבון הזמן שלהם, ע”י שיווק אונליין אוטומטי והעסקת עובדים. היא מרצה ומנחה סדנאות בנושאים מגוונים מעולם ההתפתחות האישית.

קניון שער הצפון, שד’ חיפה 30, קרית אתא.

זומבה גולד, ימים שני ורביעי, 10:00

בנוסף להרצאה, גם השבוע יימשכו מדי יום שני ורביעי שיעורי זומבה גולד לגיל הזהב – אותו אימון אירובי גופני באמצעות ריקוד בקצב לטיני אבל פחות מהיר, פחות אנרגטי ומותאם לעבודה על אזורים שחשוב לעבוד עליהם בגיל מבוגר, כמו המפרקים, שרירי היציבה ושיווי המשקל. זומבה גולד משפר את הגמישות בקרב בני גיל הזהב, משפר את טווח התנועה והקואורדינציה ובעיקר מספק 45 דקות של הנאה וכיף! השיעור מיועד לבני 50 פלוס ומתקיים ללא תשלום!

זומבה גולד (צילום: שאטר סטוק)
זומבה גולד (צילום: שאטר סטוק)

בייבי מיוזיק, ימים שני ורביעי 11:00

גם הורים לתינוקות יוכלו ליהנות מפעילות מוזיקלית משותפת עם הקטנטנים בימי שני ורביעי במסגרת פעילות “בייבי מיוזיק” להורים ולפעוטות.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.