פסטיבל מציאות מדומה לכל המשפחה בקניון שער הצפון | משחקי VR • סדנאות • סרטים • מפגש עם כוכבי “מיוזיקלי” • הכניסה חופשית

מוזמנים פסטיבל מציאות מדומה לכל המשפחה – משחקי VR, סדנאות, סרטים ומפגש עם כוכבי “מיוזיקלי” • בקניון שער הצפון 15/8/2019 – 11/8 • הכניסה חופשית

חי פה – חדשות חיפה: פסטיבל 3D בקניון שער הצפון

מעבר לכל דמיון בקניון שער הצפון: פסטיבל מציאות מדומה לכל המשפחה  – משחקי VR, סדנאות, סרטים ומפגש עם כוכבי “מיוזיקלי”. הפסטיבל מתקיים בתאריכים 15/08/2019 – 11/08, ימים א’-ה’, בין השעות 18:00 – 11:00 • הכניסה חופשית

פסטיבל מציאות מדומה בקניון שער הצפון (צילום: יח"צ)
פסטיבל מציאות מדומה בקניון שער הצפון (צילום: יח”צ)

גורד שחקים
דמיינו את עצמכם עומדים על קצה קורה בגג של גורד שחקים כשאתם צריכים ללכת לאורך הקורה מבלי ליפול מגובה 400 מטר! בשביל לחוות את החוויה המפחידה הזו, כבר לא צריכים להיות חובבי אקסטרים. כל מה שצריך הוא להגיע לפסטיבל המציאות המדומה לכל המשפחה בקניון שער הצפון בין ה-11-15 באוגוסט ולהתנסות בשלל חוויות, משחקים ופעילויות VR, לצפות במראות יוצאי דופן ולצאת מהיום יום שלנו אל עבר עולם בו הכל אפשרי – והכל ללא תשלום.

עולם המציאות המדומה 3D
אז לאיזה עולם אתם רוצים להיכנס? אם בא לכם לשחק בתוך המציאות המדומה, תוכלו לבחור בארבעה מתחמי משחק שונים עם משקפי  Oculus Quest 2019. בנוסף, במתחם קורת הפחד תוכלו ללכת על הקורה התלויה באוויר ובמתחם מדבקות 3D תוכלו להצטלם עם מדבקות תלת מימדיות וליצור תמונה במציאות מדומה.

קונסולות אקס בוקס, סוני פלייסטיישן, סרט תלת מימד וסדנת יצירה
אפשר גם לשחק מחוץ למציאות המדומה ב-5 עמדות קונסולות משחק של סוני פלייסטיישן ואקס בוקס או להירגע ולצפות בסרט מדובב עם משקפי תלת מימד. רוצים ללמוד איך להכין משקפי תלת מימד בעצמכם? תוכלו להשתתף בסדנת יצירה של משקפי תלת מימד.

כוכבי מיוזיקלי טל ולירן, מציאות מדומה בקניון שער הצפון
כוכבי מיוזיקלי טל ולירן, מציאות מדומה בקניון שער הצפון

עריכת סרטונים עם כוכבי המיוזיקלי
פעילות שיא עבור רבים מהילדים בפסטיבל תהיה סדנה של אפליקציית הסרטונים המוזיקלית מיוזיקלי עם כוכבי המיוזיקלי טל ולירן שיגיעו למפגש מעריצים וילמדו את הילדים איך לערוך סרטון ויראלי מגניב. הילדים גם יוכלו לצפות במופע של טל ולירן המשלב קטעים משגרת היום יום בצורה מצחיקה במיוחד.

זומבה גולד
בנוסף לפסטיבל ייערכו מדי יום שני ורביעי בחודש אוגוסט שיעורי זומבה גולד שמאפשרים זמן איכות לסבא/סבתא עם הנכדים בפעילות משותפת ומהנה. זומבה גולד משפר את הגמישות בקרב בני גיל הזהב, משפר את טווח התנועה והקואורדינציה ובעיקר מספק 45 דקות של  הנאה וכיף. השיעורים מתאימים גם לנכדים שמלווים את הסבים והסבתות, וכוללים שירים פופולריים של האמנים האהובים על הילדים, ריקודים שמתאימים לריקוד משותף לסבים ולנכדים, ריקודי זוגות ופעילות ספורטיבית על כיסאות.

פסטיבל מציאות מדומה15/8/2018 – 11/8, ימים א’-ה’, בין השעות 18:00 – 11:00 

זומבה גולדכל חודש אוגוסט, ימי שני ורביעי ב-10:00

קניון שער הצפון, קריית אתא

הכניסה חופשית

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.