קניון שער הצפון מזמין אתכם ליהנות ממגוון הצגות איכותיות, מצחיקות ומוזיקליות של הסופרת והמחזאית דתיה בן דור וללא תשלום • בימים ראשון ורביעי בשעה 17:30

תאטרון החופש הגדול בקניון שער הצפון

תאטרון החופש הגדול ממשיך במגוון הצגות ללא תשלום.
הפיל שרצה להיות הכי והחתול במגפיים.

השבוע יחל עם ההצגה החתול במגפיים המבוססת על אגדת העם המוכרת עם שירים מקוריים. בנו הצעיר של טוחן זקן קיבל ירושה מוזרה מאביו. חתול מיוחד במינו שנועל לרגליו מגפיים קסומות שהופכות אותו לחתול אנושי. החתול במגפיים הינו חתול מתוחכם, שבאמצעות תחבולות שונות ומשונות מצליח להפוך עולמות.

מבול ההצגות ימשיך ב-15 ביולי כשהסופרת והמחזאית דתיה בן דור (“פרפר נחמד”, “רחוב סומסום”) תעלה עם ההצגה שכתבה “חגיגת השירים של דתיה” שכוללת ביצועים חדשים לשירים: אני נשאר אני, מתנות בהזדמנות, חבר חדש בראי, יש לנו תזמורת , מה נועלים, בוני בובוני, מי שלא מביט מפסיד ועוד.

עוד יום עובר ועוד הצגה מגיעה והפעם – “מרק כפתור“, הצגה מצחיקה ומוזיקלית לכל המשפחה המלמדת על חשיבות הנתינה ואיך כשחושבים “מחוץ לקופסה”, מצליחים ליצור דברים נפלאים. שבוע ההצגות יסתיים ביום רביעי עם עיבוד לספר הילדים האהוב של פאול קור  “הפיל שרצה להיות הכי” שהופך להצגה חינוכית שמלמדת את הילדים קבלה עצמית וחיפוש אחר זהות אישית.

לא רק ילדים ייהנו במהלך החודש מפעילויות ללא תשלום. הורים לתינוקות יוכלו לבלות עם הפעוטות מדי יום שני ורביעי בבייבי מיוזיק – פעילות מוזיקלית לתינוקות והורים. בני גיל הזהב יוכלו להתאמן ולרקוד בשני בבוקר בזומבה גולד – תנועה בקצב לגיל השלישי.

הכניסה חופשית

קניון שער הצפון, קריית אתא

רשימת הצגות בחודש יולי

יום ראשון ה- 14/07/19

17:30 – הצגה – החתול במגפיים

יום שני 15/07/19

10:00 – זומבה גולד – תנועה בקצב לגיל הזהב

11:00 – בייבי מיוזיק – פעילות מוזיקלית לתינוקות והורים

17:30 – הצגה – חגיגת השירים של דתיה

הצגה לילדים מבית היוצר של דתיה בן דור        

יום שלישי 16/07/19

17:30 – הצגה – מרק כפתור

יום רביעי 17/07/19

11:00 – בייבי מיוזיק – פעילות מוזיקלית לתינוקות והורים

17:30 – הצגה – הפיל שרצה להיות הכי

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.