יום הילד היה בשני וכבר מתכוננים לשני הבא לחגיגות חג השבועות בקניון שער הצפון • בילוי משפחתי, סרט, הצגה וסדנאות יצירה – ללא תשלום • 10/06/19

ביום שני 03/06/19 חגגנו בקניון שער הצפון את יום הילד, הערב התחיל עם מופע חימום של להקת צעירי מגינים עם רפרטואר עשיר, קצבי וסוחף, הכולל מחרוזות שירים ישראליים מוכרים וביניהם קלאסיקות של אומנים ישראליים בעיבודים חדישים, עם כוראוגרפיה  ותלבושות מרהיבות.

בהמשך הופיעו חברי בית הספר לברייקדאנס צפון בניהולה של טליה אדלר ובהדרכת אלופי הארץ בריקוד אקרובטי מרהיב  המהווה את אחד מיסודות תרבות ההיפ – הופ.

בשעה 17:30 הגיעה המנה העיקרית בדמות כוכב הילדים הוותיק והאהוב טל מוסרי, מוסרי עלה עם מופע מוזיקלי בשיתוף הקהל ובליווי רקדניות ולצד הדמות של בובספוג מסדרת האנימציה האהובה.

טל מוסרי בקניון שער הצפון


מיום הילד לחג השבועות ביום שני ה 10/06/19

איפה אתם בשבועות? יום של בילוי משפחתי עם סרט, הצגה וסדנאות יצירה – ללא תשלום

תקופת החגים טרם נגמרה והחג האחרון לזמן הקרוב עוד לפנינו – חג השבועות, מה שאומר עוד יומיים בהם הילדים נמצאים מחוץ לבית הספר ואנחנו מחפשים אחר פעילויות שיעסיקו אותם ולא יעלו לנו סכומים מגוחכים.

כדי לפתור לכם את ההתלבטות, קניון שער הצפון בקריית אתא מעניק יום של בילוי משפחתי  ללא תשלום (יום שני ה-10 ביוני) עם הצגת ילדים, סרט קולנוע וסדנאות יצירה – והכל ללא תשלום.

היום יתחיל בשעה 12:00 עם ההצגה “פיטר פן”, עיבוד חדש ומקורי לסיפור שהצית את דמיונם של ילדים במשך דורות על הילד הנצחי, חברתו וונדי, הפיה טינקרבל והאויב הנצחי קפטן הוק בארץ לעולם לא. לאחר מכן יוכלו הילדים ליצור ראש דשא בסדנת יצירה ולמוד להכין פנקייק טעים בכוחות עצמם.

בשעה 16:00 תתקיים הקרנה של הסרט המדובב “הנסיכה הגנובה”+ פופקורן חינם! עלילת הסרט מספרת על  רוסלאן צעיר, עני ומוכשר שכל חלומו הוא למצוא את ייעודו בחיים. החלום זוכה לאתגר ראוי כאשר נודע בממלכה כי הנסיכה האהובה (בדיבובה של כוכבת הילדים אגם בוחבוט) נחטפה. ללא היסוס הוא יוצא עם חבריו מעולם החיות, להצילה מהמכשף הגדול.

הציבור מזמן לפעילות בשבועות – קניון שער הצפון – דודו שגיא – מנכ”ל קניון שער הצפון

קניון שער הצפון קרית אתא-כניסה חופשית

לוח אירועים: 

10 ליוני בשעה 12:00 ההצגה: “פיטר פן” 16:00 – 13:00

סדנאות יצירה לכל המשפחה: ראש דשא, הכנת פנקייק

16:00 הנסיכה הגנובה סרט (מדובב) + פופקורן חינם

נשמח לראותכם !


דינה יודוביץ | עוזרת מנהלת שיווק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.