חגיגה כפולה בפסח להורים והילדים בקניון שער הצפון | כניסה חופשית, הפעילות מהשעה 17:00 ועד השעה 19:30

חגיגה כפולה להורים והילדים לקראת החג: סדנאות יצירת ותהליך אפיית מצות, ממשיכים עם המתנות ב- 18 (ח”י) ₪ בלבד עם הנחה של עשרות אחוזים מהמחיר המקורי וגם לפנק את עצמכם במתנה נוספת מהקניון בקנייה בסכום מצטבר של 399 ש”ח. 

 ליל הסדר בקנה, והמבוגרים עסוקים בהכנות לחג כאשר הילדים צופים מהצד, ולכן בכדי שירגישו גם הם חלק מימנו , יתקיימו במשך שלושה ימים ברציפות הכנות לחג החל מעיצוב שולחן ועד אפיית מצות. ביום שני תתקיים סדנת יצירת פרפר, ביום ג’ סדנת יצירת קערת סדר, ביום ד’ סדנת מובייל פרחי אביב שבסיומה מידי ערב סדנת אפיית מצות.

 להורים הקניון מציע פתרונות למתנות במחירים  ב 18 שקלים  ומבצע קונים ומקבלים. אז איזו מתנה אתם מעדיפים לרכוש? כשהעלות היא כל כך נמוכה לא צריך לבחור ואפשר לקנות כמה מתנות – אחת לכל קרוב משפחה או חבר. בין המתנות שמוצעות במבצע החג ב-18 ₪ בלבד החל מה-9 באפריל: צעיף נשים של דיסקרט  (מחיר מקורי 80 ₪), ארנק קשיח לכרטיסי אשראי (מחיר מקורי 70 ₪) עציץ נוי קטן (מחיר מקורי 70 ₪) זוג מגבות מטבח (מחיר מקורי 60 ₪) מתקן למפתחות (מחיר מקורי 70 ₪) וערכת חימר הקסם לילדים (מחיר מקורי 50 ₪).

 לאחר שקניתם את כל המתנות האלו, תוכלו לפנק את עצמכם במתנה נוספת – ללא כל עלות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקנות בחנויות הקניון ב-399 ₪ (למעט שופרסל, איקאה, דוכן הפיס והלוטו) בין התאריכים 12/4-19/4 ולקבל שובר מתנה לאחת משלוש מתנות במיוחד לפסח: שמיכת קיץ נעימה, שטיח במבוק מהודר או צלחת הגשה אלגנטית עם שתי קעריות.

 

סדנאות יצירה ביום שני ה- 15/4 – סדנת יצירת פרפר + אפיית מצות

ביום שלישי ה- 16/4 – סדנת יצירת קערת סדר + אפיית מצות

ביום רביעי ה- 17/4 – סדנת מובייל פרחי אביב  + אפיית מצות 

כניסה חופשית 

קניון שער הצפון, קריית אתא

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.