500 מנהלים ישתתפו בהשקת פורום מנהיגות העתיד של חיפה והצפון

פורום מנהיגות העתיד של חיפה והצפון ייפתח בכנס השקה בהשתתפות 500 מנהלים צעירים. הפורום מבית לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, צפוי לערוך את כנס ההשקה הרשמי. מדובר בכנס המנהלים הגדול ביותר שהופק עד כה בחיפה והצפון בו צפויים ליטול חלק 500 מנהלים ויזמים המובילים באזור מכל ענפי התעשיה והמסחר. הכנס ייערך בשישי לנובמבר באולם קריגר שבחיפה.

פורום המנהיגות הצעירה הינו גוף ציבורי וולנטרי, מבית לשכת המסחר והתעשייה בחיפה, המורכב ממיטב המוחות באזור הצפון, בכל תחומי העשייה. חברי הפורום, עושים זאת מתוך אמונה שהצמיחה החברתית והכלכלית של אזור הצפון טמונה בתושבי הצפון עצמם. הפורום נולד כתוצאה מתהליך העזיבה של מעסיקים מצד אחד ושל בני הדור הצעיר מצד שני, הצטמצמו גם האפשרויות העומדות בפני מנהלים צעירים, יזמים ובעלי חברות הפועלים באזור. לעתים נדמה כי למרות שכולם מכירים את הבעיות שעמן מתמודד האזור, לא הצליח עדיין אף גוף ציבורי לטפל בהן. במהלך השנים בין 2000 – 2010 עזבו את חיפה 90 אלף צעירים.

“את המציאות הזאת אנחנו נשנה”. “בכוונתנו לאגד את המנהלים, העצמאים, היזמים ובעלי החברות הצעירים, ציבור שלם שהמחשבה ש”יכול להיות לי יותר טוב”, אינה זרה לו ונעניק לו מסגרת שתאפשר להם לפרוץ קדימה” “אחד מהעקרונות המנחים של כל מנהל צעיר שיגיע לערב ההשקה היא התפיסה של “מגיע לי יותר”. לכן חשוב לחזק את התודעה שניתן להצליח בצפון, שהמיקום הגיאוגרפי אינו מהווה מרכיב בהצלחתו של המנהל, היזם או הארגון שאותו הם מנהלים” אומר שמואל מאיס, יו”ר פורום המנהיגות העתיד.

בערב יופיע המנטור החיפני אלון אולמן שיתמקד בהעצמת המוטיווציה של המנהלים הצעירים להצליח ולקדם את החברות שבהם הם פועלים. במהלך ערב ההשקה תפתח ההרשמה לנבחרת של 200 המנהלים והיזמים הפועלים מאזור חדרה ועד נהריה וכרמיאל, במטרה לשפר את כישורי הניהול שלהם ותעניק להם כלים להעצמה אישית. הנבחרת תפעל במשך כשנה תחת הנחייתו של המנטור החיפני אלון אולמן. “הצלחה אינה עניין של מזל או כישרון. חייבים להיות מכוונים להצלחה ולהאמין ביכולת להצליח” אומר אולמן.

בנוסף, חברי הנבחרת של הפורום יזכו לליווי של מנטורים עסקיים, המשמשים כמנהלים של העסקים הגדולים ביותר הפועלים בצפון, בחינם. השבוע נבחר צוות השופטים שיסנן את המועמדים לנבחרת. בראש צוות השופטים יעמוד נשיא לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון ד”ר גד שפר, מנכ”ל הקיריון, דודו שגיא ומנכ”ל סוכנות ימית ישראלית סקנדינבית דוד קסטל.

תגובה
  1. אנה בננה אמר/ה

    מעולה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.