מועדון הנשים של שער הצפון | הנשים החזקות בתקשורת ביריית פתיחה: הדס שטייף, לינוי בר גפן, אורלי וילנאי וגאיה קורן

קולאז הרצאות במועדון הנשים קניון שער הצפון מעודכן

פרח מזרחי, הדס שטייף, לינוי בר גפן, אורלי וילנאי וגאיה קורן: הנשים החזקות בתקשורת ביריית הפתיחה של מועדון הנשים של שער הצפון

השבוע יתחיל ביום ראשון ה-3 במרץ עם הרצאה של פרח מזרחי. פרח מזרחי נטורופתית ומנחת סדנאות העצמה נשית, בשם “החיים שאני רוצה לעצמי”, כתבת הפלילים הדס שטייף שחושפת את אחורי הקלעים של הפרשיות החמות בישראל, אורלי וילנאי מספרת על המאבקים החברתיים אותם ניהלה, לינוי בר גפן חושפת את המסרים התקשורתיים הסמויים, גאיה קורן מסבירה איך עושים את השינוי המיוחל בחיינו וענת לב אדלר מספרת על מסע אמצע החיים שעברה שגרם לה לחשב מסלול מחדש – כל הנשים החזקות האלו מעולם התקשורת יפתחו את מועדון הנשים החדש של קניון שער הצפון בקריית אתא בסדרת הרצאות ללא תשלום.

הן הצליחו לטפס לראש הצמרת בעולם התקשורת הגברי, מככבות על מסכי הטלוויזיה וכותבות את הידיעות שמגיעות לכותרות העיתונים. כעת הן מגיעות לשער הצפון, קניון המשפחות של הצפון, ופותחות את מועדון הנשים החדש של הקניון בקריית אתא בסדרת הרצאות מעשירה ומרתקת לקראת יום האישה – והכל ללא תשלום.

פרח מזרחי 03/03/19 בשעה 19:30

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא פרח-מזרחי-צילום-יקיר-ברבי-1024x682.jpg

פרח מזרחי, מטפלת גוף-נפש-תת מודע ליציאה ממשברים אישיים, נטורופתית ומנחת סדנאות העצמה נשית, בשם “החיים שאני רוצה לעצמי”. הסדנה עוסקת בשאלה שכל אישה מתחבטת עם עצמה במהלך חייה – כמה אני חיה את החיים שאני רוצה לעצמי באמת ותסביר כיצד ניתן להתעלות מעל פחדים ולגלות את העוצמה בטמונה בתוכך.

הדס שטייף – יום שני 18/02/19 בשעה – 19:30

הדס שטייף קרדיט הדס שטייף
הדס שטייף קרדיט הדס שטייף

ראשונה תגיע ב- 18 בפברואר הדס שטייף, ראש תא כתבי המשטרה של גלי צה”ל, שכיכבה לאחרונה בכל הכותרות הראשיות לאחר שחשפה את פרשת “מין תמורת מינויים” של מי שהיה ראש לשכת עורכי הדין בישראל אפי נוה.

שטייף תחשוף בהרצאה את כל האמת מאחורי הכותרות העיתונאיות החמות והפרשות הכי קשות במדינה. היא גם תדבר על עבודתה בסיקור הפשיעה המינית בישראל, לאחר שבזכות תחקירים שעשתה יושבים תחת סורג ובריח 10 עברייני מין.

גאיה קורן – יום שני 04/03/19  בשעה 19:00

גאיה קורן צלם רון קדמי
גאיה קורן צלם רון קדמי

רגע לפני יום האישה שיחול ב-8 במרץ תתקיים סדרת הרצאות יום אחרי יום של שלוש מהעיתונאיות המובילות בארץ. ההרצאה הראשונה של גאיה קורן, עיתונאית ידיעות אחרונות והסופרת שהוציאה את רב המכר “אני מלכה”, תתקיים ביום שני ה-4 במרץ. קורן תסביר כיצד עושים את השינוי בדרך להצלחה האישית בחיים ותסביר שאפשר לקטר כל היום על הזוגיות, הכסף, המשקל, להגיד שיום אחד אעשה שינוי או לקום ולעשות את השינוי!.

אורלי וילנאי יום שלישי 05/03/19 בשעה 19:30

אורלי וינלאי קרדיט בני בכר
אורלי וינלאי קרדיט בני בכר

יום למחרת, 5 במרץ, תגיע העיתונאית המוערכת אורלי וילנאי, כלת פרס “אומץ” ומגישת התכנית “אורלי וגיא” לצד בעלה גיא מרוז. וילנאי היא הקול החשוב ביותר היום בכל מה שקשור למאבקים חברתיים. בהרצאה שלה היא מביאה את סיפור אחורי הקלעים של התקשורת הלוחמת והחברתית, וכן את סיפורם של מאבקים חברתיים גדולים אותם ניהלה בשנים האחרונות.

לינוי בר גפן  יום רביעי 06/03/19 בשעה 19:30

לינוי בר גפן צלם דוד סכורי
לינוי בר גפן צלם דוד סכורי

שבוע האישה יסתיים עם הרצאה של אשת התקשורת לינוי בר גפן, ביום רביעי ה-6 במרץ. בר גפן עובדת בתחום התקשורת מזה 16 שנים, ועבדה בטלוויזיה, ברדיו, באתרי אינטרנט, בעיתונות הכתובה וכן מלמדת תקשורת ועמידה מול מצלמה וקהל. ההרצאה שלה “נשים וגברים בתקשורת” מחוללת שינוי תודעתי ומסייעת להבנה וצריכה נכונה של התקשורת. היא מדגימה מה המטרה האמיתית של אמצעי התקשורת, באילו טכניקות הם משתמשים ולמה גם האינטליגנטים והרגישים שבינינו עשויים לאמץ את המסרים התקשורתיים אפילו בלי להרגיש.

ענת לב-אדלר יום שלישי 02/04/19 ב 19:30

ענת לב אדלר קרדיט גל חרמוני
ענת לב אדלר קרדיט גל חרמוני

ההרצאות במסגרת מועדון הנשים של שער הצפון ימשיכו גם לתוך חודש אפריל ובתחילת החודש (2.4) תגיע הסופרת ענת לב-אדלר מגיעה לקניון עם ההרצאה “כותבת ומוחקת אהבה” על מסע אמצע החיים שהוביל לכתיבת הרומן רב המכר באותו השם. מה גורם לנו לרצות לחשב מסלול מחדש, והאם יש לנו סיכוי להתפעם שוב ושוב ממה שהוא כבר שלנו?

ההרשמה להרצאות מראש. לפני מועד הרצאה יעלה דף הרשמה ייעודי בעמוד הפייסבוק ובאתר של קניון שער הצפון

https://www.facebook.com/KenyonShaarHatsafon

מועדי ההרצאות:
הדס שטייף – יום שני ה- 18/2 בשעה 19:30
גאיה קורן – יום שני ה- 4/3 בשעה 19:00
אורלי וילנאי – יום שלישי ה- 5/3 בשעה 19:30
לינוי בר גפן – יום רביעי ה- 6/3 בשעה 19:30
ענת לב- אדלר – יום שלישי ה- 2/4 בשעה 20:00

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.