ללדת ברוגע: מפגש הריון ולידה מעשיר וחווייתי – הכניסה חופשית | יום שני 17/12/18

אין חוויה יותר מרגשת מאשר מהלך ההריון והלידה עצמה, ובדיוק כמו שהיא מרגשת, היא גם לעיתים מלאת חששות מהלא נודע, בעיקר כאשר מדובר בהריון הראשון שבו אנחנו עדיין לא יודעות מה אנחנו אמורות להרגיש, איך אנחנו צריכות להתמודד עם גופנו ומה אנחנו צריכות לעשות כשהתינוק שלנו מגיע. לכל התשובות הללו תינתן תשובה במפגש מיוחד שיתקיים ב-17/12, בו יחגגו את מהלך ההריון עם טיפים ופעילויות שינתנו על-ידי המומחיות בתחום

במיוחד בשביל כל האימהות לעתיד והאימהות הטריות שעוד מנסות לפלס את דרכן עם הטייטל החדש והמחייב, יתקיים מפגש חווייתי, מעשיר ומעצים בו ישתתפו נשים בהריון ואימהות צעירות וילמדו מנשות מקצוע על כל הדברים החשובים שצריך לדעת כדי לעבור את ההריון ואת התקופה שאחריו בצורה הכי רגועה שיש.

האירוע יתקיים בקניון שער הצפון ויכלול 4 פעילויות שונות ומגוונות, וביניהן יינתנו כלים להתמודדות וניהול צירים על-ידי הדולה מלינה צפריר. בנוסף לכך יתקיים שיעור “זומבה פי” – ריקוד מונחה עם תנועה במרחב בקצב סוחף שאותו תדריך יפית רכס, מדריכת זומבה ומלווה התפתחותית בתנועה ומוזיקה. כמו כן, תועבר ההרצאה “בריאות בכף ידך” בה ינתנו טיפים מהרפואה המשלימה לטיפול ביתי בתינוקך שתועבר על-ידי מירב סבן, מטפלת ברפואה סינית ולסיום, ינתנו טיפים והמלצות להתחלת הנקה על-ידי בת אל דהן, דולה ומדריכת הנקה.

לנשים שישתתפו באירוע יוענק שי מתנת סופר-פארם.
לינק להרשמה: https://goo.gl/aTXBoJ

תאריך: יום שני 17/12

שעות:
17:00-17:45 – כלים להתמודדות וניהול צירים.
18:00-18:45 – זומבה.
19:00-19:45 – “בריאות בכף ידך” – טיפים מהרפואה המשלימה לטיפול ביתי .
20:00-20:45 – טיפים והמלצות להתחלת הנקה.

איפה: קניון שער הצפון, קרית אתא

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.