בוחרים נכון בקניון שער הצפון: “כך תהפכו את יום הבחירות ליום כיף עם הילדים ללא תשלום”.

 

יום הבחירות המוניציפליות כבר בפתח וב-30 לאוקטובר אנחנו והילדים נזכה ביום שבתון על חשבון המערכת. אז איך מנצלים את היום החופשי לאחר שמימשנו את זכותנו הדמוקרטית? בבילוי עם הילדים כמובן. קניון שער הצפון בקריית אתא מציע חוויה של בילוי משפחתי ללא תשלום ביום הבחירות כולל מופע של הצגת הילדים האהובה “תירס חם”, סדנת יצירה והקרנה של סרט.

היום יתחיל כבר בשעה 11:00 עם הופעה של מיילי פיית החלומות המגשימה לילדים את כל המשאלות, אבל מגלה כי אין מי שיגשים את המשאלות שלה. המופע בכיכובה של כוכבת הילדים החדשה מיילי ובהשתתפות שחקן ורקדנית.

לאחר מכן מוזמנים הילדים להמשיך להקרנה של סרט האנימציה “הקדמונים” על משחק כדורגל המתקיים בין בני עידן הברונזה לבני עידן האבן שהמנצח בו יזכה בעמק של הקדמונים. הסרט יוקרן בגרסה מדובבת עם קולותיהם של אלי פיניש ואופירה אסייג והצופים יקבלו גם שקית פופקורן חינם.

בשעה 15:00 ימשיכו הילדים לסדנת יצירה בה ילמדו כיצד להכין צמידים ושרשראות ולאחריה יתקיים מופע של ההצגה “תירס חם”, קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ותנועה וירטואוזית- כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה.

כניסה חופשית
כתובת: קניון שער הצפון, כביש 22, מתחם איקאה, קרית אתא
פרטים נוספים באתר האינטרנט ובפייסבוק
טלפון: 04-7707435

לוח פעילויות ביום הבחירות:

11:00
מילי פייה של אהבה
מילי פיית החלומות במופע חדש וקסום לילדים

12:30
סרט: הקדמונים
מדובב + פופקורן חינם

17:00- 15:00
סדנת הכנת צמידים ושרשראות

17:00 תירס חם
הצגה משעשעת ומרגשת מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.