כנס מועדון החיים הטובים בקניון שער הצפון | יום רביעי – 31/10/18

כניסה חופשית

כנס מועדון החיים הטובים
יום רביעי, 31/10 בין השעות 10:00-15:00
קניון שער הצפון
מתחם תרבות, בסמוך לקפה גרג

כניסה חופשית

רוקדים, לומדים ושומרים על הבריאות: ממשיכים את המסורת בכנס העשירי של מועדון החיים הטובים-כניסה חופשית

איך משפרים את חיי המין בגיל השלישי, משפרים את הקשרים שלנו ומתכננים כלכלית את הפרישה? מועדון החיים הטובים בקניון שער הצפון בקריית אתא חוזר ב-31 באוקטובר בכנס העשירי ומספק מגוון הרצאות בנושאים שרלוונטיים ומעניינים במיוחד לבני גיל הזהב, תרגילים להכרת הגוף ואפילו שיעור זומבה – וכמו כל הדברים הבאמת טובים בחיים – זה בחינם!

הכנס ייפתח בשעה 10:00 בטעימה משיעור זומבה גולד, אימון אירובי גופני באמצעות ריקוד בקצב לטיני. אימון זה הוא פחות מהיר, פחות אנרגטי ומותאם לעבודה על אזורים שחשוב לעבוד עליהם בגיל מבוגר, כמו המפרקים, שרירי היציבה ושיווי המשקל. את השיעור מדריכה, יפית רכס אפוטקר, מדריכת זומבה מקצועית מטעם זומבה העולמי.

אחרי השיעור תתקיים הרצאה מרתקת של עופר מלמד, יועץ אישי ועסקי, מנטור בינלאומי ומחבר רב המכר ”תוצאות כאן ועכשיו”. מלמד ילמד על כיצד לשפר את הקשרים שלנו בעסקים ובחיים האישיים ויספק את הידע, הכלים וההשראה שיעזרו להניע פעילות כל פעם מחדש.

הרצאה נוספת בכנס תהיה של מאיר ברנר מתכנן פיננסי מוסמך שיסביר איך לתכנן את החיים הכלכליים אחרי סיום העבודה ולהישאר עם מקסימום כסף בכיס. לאחריה תיערך הרצאה על נושא מעניין במיוחד – אינטימיות, מיניות ותשוקה בגיל השלישי. ד”ר תיקי אדלר רז – סקסולוגית, מטפלת זוגית ומשפחתית – תסביר על גורמים העלולים להביא לירידה בחשק ובתפקוד המיני ותעניק מפתחות לשיפור אינטימיות וזוגיות וחיזוק חיי האהבה.

לאחר ההפסקה חיים לוקש, מדריך בטיחות מוסמך, יסביר על דרכים לצמצום דרמטי של התאונות בבית ובפעילויות הפנאי. הכנס יסתיים בהרצאה של בנימין גוט, מטפל הוליסטי, על השפעתו של הריקוד על הבריאות, הרווחה הנפשית והגופנית של האדם. גוט יעביר תרגילי הכרת הגוף, תרגילי הקשבה ותרגילי דמיון מודרך למשתתפים.

קניון שער הצפון—קרית אתא

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.