הזמנה לכנס מועדון החיים הטובים ה-8: מבריאות ועד דיגיטל בקניון שער הצפון | הכניסה חופשית

באנר קיץ קניו שער הצפון

כנס מועדון החיים הטובים ה-8: מבריאות ועד דיגיטל

בקניון שער הצפון

הכניסה חופשית

יום רביעי, 18/7/18 בין השעות 10:00-15:00


איך להשיג את כל המטרות ומהם ארבעת המוחות, מה הקשר בין שינה לזיכרון ואפילו איך לקנות נדל”ן הכי בזול והכי מהר – כנס מועדון החיים הטובים לגילאי 50+ יוצא לדרך בפעם השמינית ב-18.7 עם מגוון הרצאות מרתקות ומפגשי העשרה ייחודיים, והכניסה בחינם. אז מה בתוכנית?
למה שינה חשובה לבריאות גופנית ומוחית? מה הקשר בין שינה לזיכרון? ואילו פתרונות טבעיים מוכחים יש לשיפור השינה?
אין הרצאה שיותר נכון להתחיל איתה את הבוקר מאשר אחת שעוסקת במה שעשינו עד לפני זמן קצר – שינה. אורנה גלעד, מומחית לשיפור הבריאות בעזרת פתרונות טבעיים ומוכחים מדעית, ומנחת סדנאות לאימון המוח BrainSpa, תפתח את כנס “מועדון החיים הטובים” השמיני במספר.
מיד אחריה תגיע בלה אשור, מטפלת רב תחומית, מנחה קבוצות למודעות וריפוי ומחברת הספר ”התעוררות, מודעות, גישור וריפוי’, שתספר על עקרונות לאכילה מאוזנת לגוף בריא, נפש בריאה, ולמניעת מחלות בעזרת צמחי מרפא ושמנים ארומטיים, בהרצאתה הייחודית “אכילה מודעת על פי כתבי הרמב”ם”.
בצהריים נמריץ את הדם ונשכיל תוך כדי בסדנת פעילות גופנית ומניעת נפילות עם ישראל גולדברג, פיזיותרפיסט מהמכון לפיזיותרפיה של כללית מרבך בקרית חיים, ומיד לאחר מכן, בשינוי של 180 מעלות, נמשיך עם הרצאתה המרתקת של סימונה זלישניק, כלכלנית, מומחית לשיווק דיגיטלי, ובעלת חברה המובילה עסקים להצלחה, “חיים טוב עם כלים דיגיטליים” על כלים מעשיים לשימוש ברשתות החברתיות ובדיגיטל לתקשורת עם משפחה, חברים ומידע במגוון תחומי החיים (מומלץ להגיע עם טלפונים ניידים).
מה חשוב לדעת כשמוכרים וקונים בית? מירי דיינגה, יועצת נדל”ן בכירה ב”מרכז לנדל”ן בע”מ”, תגלה לנו בהמשך היום טיפים מוכחים למכירה וקניה של דירה מוצלחת: מה חובה לבדוק, ואיך למכור ולקנות נדל”ן במחיר הכי טוב בזמן והכי קצר, ומי שתסגור את הכנס בטעם של עוד היא ד”ר אסתיה חטר גזה, פסיכותרפיסטית, ומחברת הספרים ”ספר הדפוסים-איך לשחרר עצמך מדפוסים” ו-”להוליד את עצמך לחיים טובים”, בהרצאתה הסוחפת “הדרך להשגת מטרות שאנחנו רוצים בעזרת ‘4 מוחות”’ – מהם ארבעת המוחות? איך להתמודד עם דפוסים מעכבים וכיצד מטמיעים את ההצלחה לאורך זמן?
באנר קניון שער הצפון ריבועי
הכניסה חופשית
יום רביעי, 18/7/18 בין השעות 10:00-15:00
יתקיים במתחם התרבות החדש (בסמוך למסעדת גרג)
קניון שער הצפון, כביש 22, מתחם איקאה, קריית אתא
תגובות
בטעינה...
ספורטן – כללי – רחב
ספורטן – כללי – רחב
מעוף – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
מירית הנדסה – עתלית – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB